Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizsu, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

A Balea világkörüli útja során a csodás nyár érzéki és izgalmas illatai tárulnak elénk. A Balea testkrém intenzíven ápolja a bőrt.Értékes argánolajat tartalmaz,a shea vaj megvédi a bőrt a kiszáradástól.

Lorigil

2013. július 10.

Nagyon szerettem, mennyei illata volt, könnyen beszívódott, kellemes érzetet hagyott maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

eisenhauer_virginia

2013. február 8.

Imádom az illatát. Imádom, hogy könnyen kenhető. Imádom, hogy szép tőle a bőröm. Sok van benne. És nem is drága. Csak nehogy bevonják! Mert a jó dolgokból mindig keveset adnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 8.

onessin

2013. január 19.

még nyár végén szereztem be 600Ft körül a dm-ben, és annak ellenére, hogy szinte minden nap ezt használtam, még mindig van az alján egy kevéske (ezzel csak a méretére utalnék)
Nem az a klasszikus testkrém, legalábbis szerintem a testkrémek általában sűrűbbek a testápolóktól, ez pedig nagyon könnyű, lágy struktúrájú, könnyen beszívódó krém. Nagyon tetszik benne, hogy picit csillogós, ha következő évben is "limitáltan" kiadják, egészen biztosan veszek nyárra, de télre jobb egy telítettebb krém szerintem! Ettől függetlenül ajánlom mindenkinek! Nekem nagyon száraz a bőröm, és jól hidratál, picit zsíros, de ettől függetlenül nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

szpirita

2013. január 15.

Finom az illata, jól hidratál és hatalmas bödön jó áron!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 15.

Finom az illata, jól hidratál és hatalmas bödön jó áron!

kmaja

2013. január 13.

Többen írtátok, hogy kár, hogy limitált kiadás. A napokban voltam a DM-ben, és felfedeztem a polcon egy ugyanilyen kiszerelésű, sheavajas, argánolajos testápolót, szerintem ugyanaz!
Tényleg nagyon kellemes testápoló, az édeskés illata így télen nagyon jól esik. Jól hidratál, nem ragad. hatalmas mennyiség, nekem 4-5 hónapig ki fog tartani.
Ár-érték arányban kiváló. Azért nyilván kevesebb van benne az értékes sheavajból és argánolajból, mint a drágább társaiban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

bocica

2013. január 7.

Nem túl száraz a bőröm, nekem elég ez a krém hidratálás szempontjából, hatalmas adag, az illatát meg egyenesen imádom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.

quika

2012. november 27.

Kedvencem, egyértelműen! Az eddigi Baleák nem hidratáltak eléggé, úgyhogy ilyen áron messze a legjobb + az illata isteni. Kellemes, nem tolakodó, pont jó. Viszont félek, hogy már nem gyártják : (

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Roxanne

2012. november 13.

Hidratálás szempontjából úgy érzem, mintha én lettem volna a célcsoport, annyira jól sikerült összeállítaniuk. Pont annyi, ami gond nélkül beszívódik, és nem kell utána törölgetni a fennmaradó filmréteget. Azonkívül egy csapott tenyérnyi elég nekem egy alkalomra, minden porcikámra, így aztán roppant gazdaságos.
Az argán olaj illata kellemesen megmarad a bőrön. Este bekenem, reggel még mindig érződik. Sajnos viszont pont emiatt nem merek kísérletezni vele az érzékenyebb bőrfelületeken. Nagy gondot viszont nem csinálok belőle, 1 tégely a polcon vagy két tégely egymáson, ugyanannyi helyet foglal, mint egy felállított flakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Katerina

2012. november 4.

Magamnak vettem, de anyukám annyira megszerette, hogy elkérte tőlem. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, és remek az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

gerbaud

2012. október 2.

Jóval sűrűbbnek gondoltam, inkább lotion, mint krém, de üsse kő, túlélem:). Észre sem vettem, hogy csillámos, jééé:). Az illata nagyon kellemes, mint egy kókusztejes koktél, valóban egzotikus és pont annyira erőteljes, amennyire egy testápolónak kell. Nagyon jól passzol az őszi parfümökhöz. A testápoló hatása közepes, mostanság még megfelel, kézkrémnek se rossz. Kedvelem:).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.