Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nezili, Módosítva: 2017. május 22.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Mennyei illatú ápolás a bőr számára. Az édes gyümölcsös illat rabul ejti az érzékeket és jó hangulatról gondoskodik. Vanília kivonatot tartalmaz. A mandulaolaj és sheavaj gazdag textúrája intenzíven ápolja és védi a bőrt a kiszáradástól. A panthenol nyugtató és hidratáló hatású.

Cicuu

2020. június 30.

Látom, sokaknak nagyon rossz tapasztalata van vele, de én szerettem használni mert jó illata volt. Ezen kívül semmit nem hatott, bár én nem vártam tőle semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 30.

HDorina

2018. szeptember 25.

Az édes illata miatt vettem meg. Viszont rá kellett jönnöm, hogy az illattól nem lesz szebb a bőröm. Sajnos naggyából nullát ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

marcipan1055

2017. május 7.

Nagyon nem jött be, sokáig elég, de alig akarta beszívni az arcom és nem is használt semmit.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 7.

Karinaa7

2017. április 14.

Több ilyen arcmaszkot is használtam már, de ez volt az egyettlen, amire allergiás lettem. Nem tudom, hogy milyen összetevő van benne,ami a többiben nincs, de nem merném még egyszer kipróbálni, mert az arcom még most sem heverte ki, pedig már lassan egy éve volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Anna_6

2017. március 27.

Nagyon-nagyon nem jött be. Az illata valóban nagyon finom, az állaga is tetszik, de felkentem, és fél perc után iszonyatosan égetni kezdte a bőrömet, alig tudtam lemosni, utána is piros maradt. Kár, mert egyébként szeretem a Balea maszkokat, de ez a példány kifogott rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

ALettah

2017. február 12.

Kellemes illata van - engem a régebbi, agyoncukrozott málnás gyümölcsösjoghurtra emlékeztet, vagy esetleg málnás pehelycukorra. Az állaga is kellemes, krémes, könnyű felkenni. Radírozás után használtam, 15 percig hagytam hatni és lemostam, mert egy vastag nyálkás réteget hagyott az arcomon, ami cseppet sem volt kellemes. Utána a bőröm puha lett, ez részben a radírozásnak is köszönhető. Szerintem nem csinál többet, mint egy erősebb hidratáló arckrém. Nem lesz újravevős nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

Amadea

2017. február 12.

Csupán a megnevezése miatt vettem meg, azt se néztem, milyen bőrtípusra való. Málnás-vaníliás, nekem kell egy ilyen, naná.:)
Nekem a két kis tasak négy alkalomra elegendő (ha felnyitod, ildomos minél hamarabb elhasználni, mert kiszárad és használhatatlan lesz). Az én arcomat a felkenés után csípte egy kicsit, de utána elmúlt. Isteni illata van, ad egy kis plusz hidratálást, de ez csak átmeneti. Amolyan kényeztető plusz egy lépés, kádban ázás közben szeretem az ilyesmit magamra kenni, házi wellness-élményt ad.:) Nem volt rossz, de újravenni nem fogom, ellentétben a fehér agyagossal, nekem eddig az az etalon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 12.

bongi

2017. február 8.

Finom az illata, jól hidratál. Ennyi és nem több :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Finom az illata, jól hidratál. Ennyi és nem több :)

stimea

2017. január 22.

Ajàndèkba kaptam de csak most jutottam el oda,hogy kipròbàljam. Az illata isteni, nagyon tetszett de sajnos amint felkentem elkezdte csìpni az orrom környèkèt. Ez utàn az arcom többi rèszèt sem kìmèlte ès az utasìtàs ellenère le kellett mosnom a hatòidő letelte utàn. Kipirosodott a bőröm ès ègett is. Sajnos nem is igazàn hidratàlt :/ Az illata miatt adok neki 2 csillagot mert az remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.

lupiusz

2016. december 11.

Illatra és érzésre is olyan, mintha egy fini málnás joghurtot kenegetnék az arcomra. :) Én bőrradírozás után kentem fel, eleinte csípett, de az előzetes "nyúzásra" fogom. Egy fél tasakkal használtam, a nyakamra is jutott belőle, majd mikor már rászáradt, nedves kézzel még egyszer átmasszíroztam az egészet, végül lemostam. A hatása egy kellemes, hidratált és puha érzés, de nem csodaszer.. olyan, mint egy hidratálókrém. Az igazi pozitívum maga a mini spa-élmémy, amíg fent van és fürdőzöm az illatában. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0