Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Susy, Módosítva: 2016. április 1.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A Balea arcmaszkok intenzíven ápolják és kényeztetik bőrét. A gyümölcsös málna és vanília illata elvarázsolja az érzékeket és egy jóleső érzésről gondoskodik. Az ápoló mandulaolaj és shea vaj gyengéden ápolják a bőrt és védik azt a kiszáradástól. Az értékes panthenol a felvitelt követően azonnal nyugtató hatást fejt ki. Használat után a bőr érezhetően simább és bársonyosabb lesz.

Kremcica

2017. május 4.

Málnás joghurt illata van, kicsit mű de viselhető amíg fenn van. Jó sűrű rózsaszín massza, már-már krémszerű. Arctisztítás és tisztító maszkok befejezéseként hasznom hidratálásra, igazából erre a célra jó. Kicsit nehéz lemosni, de egyébként is célszerű az archoz finom szálú szivacsot használni a pakolások lemosásához úgy meg már dörzsölés nélkül lejön. :) Újra nem venném, de a erre a célra nekem megfelelt és el fogom a maradékot is használni. Ha jól tudom kivonják a forgalomból mert a múltkor már kiárusításon vettem a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

salientina_

2017. április 23.

Furcsa, kellemetlen illata van. A többi maszkhoz képest gyengén teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Furcsa, kellemetlen illata van. A többi maszkhoz képest gyengén teljesít.

eperturmix

2017. március 20.

Nagyon gagyi.Az illata kifejezetten idegesítő,nagyon mű,egyáltalán nem finom,ha ilyen ízű lenne egy joghurt biztos nem enném meg.Alatta a bőröm fulladozott,totál ellepte,nem volt jó érzés.Én lemostam,lehet előbb mint kellett volna,de nem tapasztaltam semmit.Az arcom puha,oké,de ennyi.Ugyanilyen kiszerelésű baleába van sokkal,de sokkal jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

chemistryandwine

2017. január 13.

Az illata nekem tetszett, viszont sokat kentem fel, a bőröm nem szívta be rendesen, és nem volt könnyű lemosni. Viszont utána puha lett a bőröm :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

aranypáva

2016. március 19.

Az illata nem rossz, de nem is vett meg, eléggé joghurt-szörp jellegű, nem az a természetes gyümölcsillat, amit vártam. Gyorsan megszárad, ami nem szívódik be elég nehéz lemosni, ezt a többi maszknál is éreztem.
Orcarésznél először picit csípett, ami később elmúlt, de kipirosodást egyáltalán nem okozott.
Nem annyira hidratál mint a szőlős, de üdébbnek, frissebbnek éreztem a bőröm. Igazi tavaszias élmény, de a szőlős jobban tetszett a bőrömnek.
Kipróbálni nem volt rossz, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Kipróbálni nem volt rossz, de nem veszem újra.

Parlandorka

2016. március 18.

A színe, az illata és az állaga pontosan olyan, mintha gyümölcsjoghurttal kenegetném magam. Fura módon áttetszőre szárad, aztán nagyon nehéz lemosni. És szerintem szárítja is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Encsys

2015. október 25.

Nem rossz, az illata finom, az állaga tömény. Feltölti az arcot, csak nehéz leszedni a be nem szívott cuccot. Illetve utána, amíg nem mostok arcot zsíros réteg marad még a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

pannizs

2014. október 23.

Kellemes az illata, viszont kétlem, hogy shea vajat tartalmazna. Kellemes érzetet nyújt, de ez hamar elmúlik... és nehéz lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 23.

Luca33

2014. július 11.

Ma engedtem a csábításnak, hiszen már csak egyetlen csomag figyelt a boltban. Szép nagy csalódás lett belőle :D
Az illatától többet vártam, szerintem amit kifogtam, az romlott...nem tudhatom, most próbáltam ki először :P. Málna nuku, a vanília meg nem vaníliás, hanem kesernyés...
Nekem kb.4x elég (lenne), enyhén csípte az arcomat. Nem olvastam el, hogy csak törölni szabad, csak úgy éreztem, azt kell vele tenni, és tényleg. Nem lehet teljesen leszedni, mindig marad kicsi. Kijjebb jöttek a pattanásaim, nem jó értelemben. Túl sok-, és nem túl szép az összetevő. Azt hiszem, én a kezemre fogom használni pakolásnak, mert még egyszer nem kenem a fejemre az tuti. Eredeti áron, talán nem romlottan is csak 3.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

incifinci28

2014. május 21.

én is vettem, hisz szinte ingyen van. nagy változást nem tapasztaltam, kicsit puhább lett a bőröm, de nem tart napokig, kb. másnap reggelig. az illata finom, de....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0