Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Diaaa, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Az értékes provanci levendulaolaj a felvitelt követően egy jóleső érzésről gondoskodik. A természetes mandulaolaj gazdag telítetlen zsírsavakban, mely segít a regenerálódásban és egy sima, bársonyos bőrérzetről gondoskodik. A shea vaj ápolja és védi bőrét a kiszáradástól. A panthenol hidratálja és nyugtatja a bőrt.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

mautika

2019. január 24.

Update: A legjobb drogériás tasakos maszk volt. Elraktam egyet meg régen, és most újra használtam, gyönyörű kisimult lett tőle az arcom az illata és az állaga pedig csodálatos. Kár érte...

Nem rég próbáltam ki, annyira de annyira jó levendula illata van és a színe is tetszik :D mondjuk van ami az én bőrömnek sokkal jobb, de az illata miatt újra fogom venni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Kinleyni

2018. április 29.

Kellemetlenül csípi az arcom, ezt egy maszknak talán nem kellene..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Kellemetlenül csípi az arcom, ezt egy maszknak talán nem kellene..

Eperhercegno

2018. március 7.

Nagyon kellemes illatú, viszont ha sokáig az arcomon hagynám csípni kezd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Nagyon kellemes illatú, viszont ha sokáig az arcomon hagynám csípni kezd.

xfxff349

2017. december 15.

Jajj nagyon-nagyon szerettem. Hihetetlen nyugtató illata volt, a bőrömet is szépen hidratálta, nem okozott semmilyen allergiás reakciót sem. Kár, hogy már nem lehet kapni :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 15.

writa

2017. augusztus 14.

A szívem szakad meg, hogy csak limitált kiadás volt. Amikor erre rájöttem felvásároltam a város összes megmaradt darabjait, így van még pár tasakom belőle. Finom az illata, felfrissíti a bőrt, kicsit hidratál is. Hiányozni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Troublemaker

2017. július 16.

Nem vártam csodát nem is kaptam, puhítja a bőrt de semmit csodát nem tesz viszont az illata miatt biztos újra fogom venni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

Azziz

2017. július 3.

Nem vártam csodákat és nem is kaptam :) Semmi extra, puhább a bőröm, de nem tudok letagadni 5-6 évet. Kipróbáltam ezt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

TaBePa

2017. május 25.

Más Baleás maszkok jobban bejöttek, ez valahogy sem állagra, sem illatra, sem hatásban nem működik nálam. Levendula illatot nem igazán érzek, és sajnos csíp is picit, és szárít, pedig több esélyt adtam neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 25.

LauuKovacs

2017. május 22.

Most használtam el egyet, hát jó illatot ad a bőrömnek, mattítja. Picit égő/csípő érzés míg rajta van. Nem veszem újra szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 22.

lviki

2017. április 26.

Igazából nem volt nagy elvarasom a 200 ftos maszkkal szemben amiben ráadásul 2 adag van 😂
Jo illatu , nem csip , nem irrital. Igazából felpacsmagoltam magamra és vártam hogy mi történik....nagyjából semmi egetrengeto csak puha lett az arcborom. Szóval mantrazom hogy hidratal...kedvemet nem szegte mert beszereztem az összes maszktesójat legalabb minden heten mas illatut kenek magamra.😀

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0