Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. április 15.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Simábbá, egyenletesebbé teszi a bőrt, felveszi a harcot a bőröregedéssel.

mogyorospele

2017. január 11.

Szerintem nagyon jo kis szerum. Engem az illata sem zavar egyaltalan. Hamar beszivodik, nem hagy zsiros erzetet maga utan es nekem szebb lett tole a borom. Szeretem hasznalni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Torpece

2015. november 27.

Sajnos nem sokáig tudtam használni, egyszerűen rosszul voltam a szagától. Förtelmes...ráadásul ragadt is tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 27.

Villango

2014. október 25.

Csak remélni tudom hogy nem azért nem találtam 3 DM-ben sem a szérumját mert befejezték a gyártását.... Na már most ezen oknál fogva vettem meg őt, a kis testvérkét.
Hatását tekintve nekem ugyanolyan. Puhítja a bőrt, kisimít, feltölt, baba szerű bőrképet ad.Nagyon szeretem.
Felkenéskor érzem azt a szérumnál is tapasztalt enyhén csípő érzést, ezt én nagyon csípem :)
Az állaga könnyed, nem zsírosít, egyszerűen szuper, na. :)
Nagyon sajnálom hogy az illata miatt többeket elrettent, és ezért pontozzák le, de a népnek sajnos ez kell :-/ én is kiegyeznék egy natúrabb illattal - vagy egy semmilyennel - de szerencsére nálam a zavaró határon kívül van. Én sem érzem már felkenés után pár perccel.
Így ha hosszabb távon is bizonyít, ezt veszem újra, mert 50 ml-t kaphatok ugyanannyi pénzért, nem 30 ml-t, ami egy elég nevetséges ár, 2000.- Szóval hajrá, sok sok ilyen krémet még kedves Balea. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

Az állaga könnyed, nem zsírosít, egyszerűen szuper, na. :)

veravera

2014. október 4.

Először nagyon tetszett, szerintem kombinált bőrre jó, könnyen beszívódik, egységesebb bőrképet ad. Viszont az illata... Egy pár használat után már alig bírtam, nagyon erős. Elhasználom nyakra-dekoltázsra. Kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 4.

Gyevocska

2014. április 27.

Egy hónapja használom, eddig Nekem nagyon bejött. Ugyan az illatával vannak problémáim, de felkenés után pár perccel már nem is érzem. Az állaga is rendben van. Ami fontos volt számomra, hogy ne képezzen filmréteget a bőrömön. Ez is rendben. Eddig ezt nem sok krém tudta produkálni, így külön öröm számomra. 37 éves létemre nem sok krémet használtam eddig, igaz nem is igényli a bőröm, talán csak télen egy hangyányit. Nem vagyok ráncos, csak időnként nyúzottabb, fakóbb. Viszont 2 hét használat után selymesebb, és valahogy jobb állagú lett a bőröm. Nem okoz pattanásokat. Szóval eddig rendben van. De jön a nyár, amikor a legtöbb krém szinte leolvad Rólam, de majd meglátjuk... Így most 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

kikcse

2014. március 13.

Nagyon szeretem, mert jóóóóóóóó!! Ezzel a csavaros megoldással pont megfelelő mennyiségű krém és zselé kerül az arcra. Amikor rákenem olyan tapadós hatású a krém, de a zselé segít rajta, csúszóssá teszi, ami miatt könnyű eloszlatni az arcon. Az arcom csak úgy zabálja. Könnyen és gyorsan beszívódik, olajos utóhatás nélkül. Kellemes selymes lesz a bőr tőle. Nagyon jó sminkalap, eddig még bármilyen BB-t kentem rá, jól működtek együtt. Ránctalanító hatását nem vettem észre, bár a doboz ezt is ígéri, és lassan már 2 hete használom, ezért -1 csillag (bááááár ennyi pénzért??!!!). Hidratálást is ígér, azt jól csinálja.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. március 13.

ST-ke

2014. január 30.

nekem bejött =) gyorsan felszívódott, nem fényesítette a fejem, nem ütött ki, megfelelően hidratált... bőröregedésgátló hatásairól nem tudok mit mondani =).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Isomalt, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Caprooyl Tetrapeptide-3
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Kelátképző segédanyag, mely a krémbe leginkább a víz révén belekerült fémionokkal lép reakcióba  és stabilizálja azokat.

Sorbitol h 1 1

A dextrán egy poliszaharid, aminek vízmegkötő tulajdonsága van a kozmetikumokban használva. A hivatalos CosIng besorolás szerint sűrűségszabályozó és kötőanyag.

Lásd még: algakivonat.

Piros alag kivonata, melyet a CosIng bőrvédő összetevőnek kategorizál. Általában a különféle alga kivonatokat sűrítő, emollient vagy antioxidáns összetevőnek használják a kozmetikumokban, arról azonban sajnos nem igazán van információ hogy konkrétan ez a fajta alga kivonat mire szolgál.

PVP 0 0

Színezék. Barnás sárga.