Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: april, Módosítva: 2016. október 24.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

Misztikus csábítás - egy titokzatos árnyalattal. A magas színvonalú formula a bőrt nyugtatja és nedvességgel látja el.

Megan

2016. május 24.

Jó az illata hamar beszívódik. Kevésbé jól hidratál. Szép kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 24.

Jó az illata hamar beszívódik. Kevésbé jól hidratál. Szép kiszerelés.

Szil76

2015. június 30.

Nem szeretem ezt a kézkrémet, híg, vizes, nem hidratál jól. Az illata eleinte nagyon tetszett, de hamar ráuntam. Már több mint egy éve megvan és még csak a felénél tart a flakon, soha többet nem veszek ilyen nagy kiszerelésben kézkrémet. Egyetlen pozitívuma hogy legalább nem allergizál... az is valami :)))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 30.

Ági45

2014. március 26.

Nekem sem jött be, már régóta megvan, alig akar elfogyni. Túl folyós, alig szívódik be, semmit sem hidratál. Néha csak mosogatás után kenem be a kezem vele, de hogy minek azt nem tudom:D Nincs még szívem kidobni. Egyetlen pozitívum az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Scatty

2014. március 23.

Imádom! Isteni illat, megfelelő hidratáló hatás, gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros érzetet, a csomagolása meg nagyon szép. Itthon és az irodában is előszeretettel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 23.

szirmusz

2014. március 1.

Én nagyon szertem ezt a krémet. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros/ragacsos érzetet, és jól hidratál. Nem csak a kezemre használom, hanem testápolóként is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

hagicica20

2014. január 21.

Nekem nagy csalódás ez a krém. Nagyon folyós, szinte már-már víz állagú. Lassan szívóik be, de ennek ellenére abszolút nem hidratál. Alig várom hogy elfogyjon. Soha többé ilyen rossz krémet nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

infinite01@freemail.hu

2014. január 21.

Valóban finom az illata, jó a csomagolása. Az itteni vélemények alapján vettem meg én is, sajnos. Ennyiben nálam ki is merül ez a krém. A száraz kezeimet nem képes regenerálni (pedig nem ekcémás, de még csak nem is különösebben száraz). Soká szívódik be, és az az érzetem van tőle, mintha egy kis vizes valamit próbálnék meg kenegetni a kezemen. Ha kicsit később megmosom, ugyanolyan száraz, mintha be sem kentem volna.
Ennél klasszisokkal jobbnak tartom a Dove kézkrémjeit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 21.

Ennél klasszisokkal jobbnak tartom a Dove kézkrémjeit!

lavander

2014. január 18.

Nagyon szeretem az illatát, még nyáron vettem de olyan sok, hogy szerencsére még mindig van belőle. Könnyű, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 18.

Tyuki

2013. november 19.

Tavaly Karácsonykor használtuk ezt, nagyon szerettük az illatát és a csomagolását :) minőségre egy teljesen átlagos, jó kis folyékony szappan, szárító hatást szerencsére nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 19.

LaMaggie

2013. október 30.

Tegnap jött velem haza, annyira meg tetszett a csomagolása, illik a szobámba ez a lila szín. :D Kicsit misztikusabb, erősebb illatra számítottam, ehhez képest inkább púderesebb, lágyabb. Nagyon tetszik, hogy maga a krém halvány lila színű. Mivel ez egy Balea termék, így számítottam rá, hogy hidratálás téren mit fog nyújtani, pont azt mint a többi termékük, vizes hatás, egyenlőre elmegy. Télen biztos nem nyújt majd elég védelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.