Balea

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. július 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A Balea arclemosó tonik kiválóan alkalmas a normál és vegyes bőrtípus mindennapos tisztítására és az arcápolás előkészítésére. Hatékonyan eltávolítja az arctisztításból megmaradt maradványokat a bőrről. A lótuszvirág-kivonat és a hidratáló összetevők hidratálják és frissítik a bőrt.

LeticiavW

2019. március 14.

Evekig ezt hasznaltam, nemreg valtottam. Ar-ertek aranyban nagyon jo, nem tudok rola rosszat irni, de azert az uj tonikomat jobban szeretem. Ha valaki nem akar sokat kolteni, akkor ez egy nagyon jo valasztas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

mihalyagi

2018. július 28.

A termék ára teljesen korrekt, megfizethető. A kiszerelés megfelelő, a tonik illata nem szúrós szagú. Hetek óta a napi arctisztítási rutinom része. Vattakoronggal való tisztítás után az arc kissé ragacsos marad tőle, de elviselhető az érzés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

katalinmester13

2018. július 19.

Az illata és az ára miatt vettem meg. Én 299 Forintot fizettem érte kb. fél évvel ezelőtt. A csomagolása is tetszik. Kellemes kék. Az illata is finom. Kissé ragacsos az arcom tőle, ha beletapicskolom a bőrbe. Tisztító hatása vitathatatlan. Vattakorongos használatánál a micellázás és habzó lemosás után mindig talált még eltávolítani valót. Teljesíti, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 19.

Vitaminok: Panthenol