Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 7.

Kategória:   Lábápolók

A gyöngykivonatokat, jojoba olajat és shea vajat tartalmazó hidratáló hatású, csillogó krém selymesen puha tapintásúvá varázsolja a lábakat. Gyorsan felszívódik, miközben gyengéden ápolja a bőrt.

Kiszerelés: 100 ml

levendulalány

2014. július 3.

Én maximálisan meg vagyok vele elégedve. Az illata is tetszik, nem erős és nem zavaró. Szép, sima, selymes bőr a végeredmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 3.

kvitta.girl

2014. május 26.

Hál isten nem olyan mint a tipikus nyári testápolói balea-nak,mint egy gyerekzsúr tele csillámokkal..Nem ez szolidan csillámos bár a tenyeremről ez nem mondható el :) Nos a szaga förtelmes,ez miatt se használom mindennap,szerintem teljesen rovarirtó szaga van,ami lehet hatásos nyáron a vérszívók ellen bár ezt még nem próbáltam,de az én orromnak irritáló. Hatása is közepes,így értékelésem is az lesz. Nem bántam meg hogy megvettem,de isten ments hogy mégegyszer..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil