Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2019. november 7.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Segíti a bőr éjszakai regenerációját és csökkenti a ráncok mélységét. Azonnal és hosszantartóan hidratálja a bőrt, a golgotavirág-olaj és a sheavaj bársonyos érzetet hagy maga után a bőrön. Az eredmény: simább és nyugodt, ápolt kinézetű arcbőr.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Juccimo

2021. január 13.

Ebből a 2019-es limitált maszkból még volt egy kis 8 ml-s tasakom félretéve, a héten használtam el. Olyan volt, mint az összes többi átlagos tasakos Balea maszk, bevallom, a jópofa álomfogós csomagolása miatt dobtam csak anno a kosaramba. Én az ilyen maszkoknál mindig egyben használok fel egy tasakot, így két alkalommal használom el őket, nem pepecselek 8 ml krém tárolásával. Ezt is felszívta a bőröm kb. egy óra alatt, az elején egy kicsit csípett. A végén mintha valamit puhított volna a bőrömön, de most egész jó állapotban van az arcbőröm, különösebb tuningot nem igényelt, csak egy kis extra hidratálásnak dobtam fel így télen. Ártani nem ártott, az biztos, nem lettek tőle kiütéseim, pattanásaim stb.
Azt nem értem, miben volt más ez a Gute Nacht maszk, mint bármelyik másik "nem Gute Nacht" társa - én azt gondoltam, hogy esetleg ez egy egész éjszakára fent hagyandó "overnight" változat, de nem, ugyanúgy elvileg 15 perc után le kellene mosni, mint az összes többit, és én azokat is szinte mindig este használom, így szerintem ez az elnevezés annyira nem volt találó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

tamara428

2019. december 20.

Nagyon tetszik a hatása, az incije kevésbé. Szépen feltöltötte az arcomat, kisimultak a pici ráncok, az illata pedig kellemes. Egy kis plusz kényeztetésnek tökéletesen megfelel esténként. Sajnos csak egyszer tudtam megvásárolni, azóta nem láttam üzletben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Stearyl és cetyl sulfate keveréke. Elsősorban kókuszdióból származó detergens. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító, habképző, és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.