Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2018. február 27.

Kategória:   Kézkrémek

Ph-semleges, bőrgyógyászatilag tesztelt.

Banszky

2016. augusztus 24.

Nagy kiszerelés ehhez képest viszonylag olcsó. Nem rossz kézkrém (néha testápolóként is funkcionált) de nem egy must have darab. Megtetszett ez a pumpás kiszerelése de végül használatkor ez sem jött be mert miután kinyomtam a krémet az előző adagból az elején jött kemény,megszáradt darabka is. Én ezt valahogy nem tudom elviselni ezeknél a kiszereléseknél. :( Illata nem volt rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Luckuska

2016. június 4.

Magamtól sosem vettem volna meg, de mivel ajándékba kaptam, így tettem vele gy próbát. Testápolóként használtam, de igen hamar a kukában végezte. Hámlott tőle a lábam, szabályosan levedlettem a bőröm! A hidratáló hatása sem győzött meg, igazából ha nem kentem volna semmit sem a lábamra is előrébb lettem volna. Az illata jó volt, a kiszerelése praktikus, de ezzel semmire sem megyek, ha közben a bőröm egészségét vágja gallyra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

bettabor

2016. április 26.

Hamar beszívódik, nem hagy maga után ragadós érzést, de valahogy nem érzem igazán hidratáltnak sem tőle a bőröm. Az illata pedig egyáltalán nem tetszik sajnos. A csomagolása az egyetlen, amivel teljesen elégedett vagyok, nagyon praktikusnak találom ezt a pumpás kivitelt. Mindennek ellenére elhasználgatom, ha már megvettem, de nem hiszem, hogy veszek még Balea kézkrémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

ayse

2016. január 2.

Illata nekem nemtetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 2.

Illata nekem nemtetszik

Argold

2015. december 26.

Több, mint egy éve használom, egy apró pumpálás eleg, az illata kellemes. Gyorsan beszivodik, szeretem. Ennyi pénzért tökéletes. Nekem bent van a munkahelyemen, es minden kézmosás után használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Dalmayr

2015. augusztus 10.

Meglepődtem ezen a terméken amikor egy baratnőmét próbáltam. Még nekem, a kézkrémek legnagyobb "utálójának" (igazából a ragacsos/csúszós érzést nem bírom elviselni) is tetszett ez a krém. Hamar beszívódott, nem hagyott semmiféle csúszós réteget a kezemen, ez már plusz pont. Az én kezemnek szerencsére nincs sok szüksége hidratálásra, mert abban nem a legerősebb. Az illata furcsa de nekem nem zavaró.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

prne0919

2015. július 1.

Anyukámnak vettem ajándékba, de én is használtam párszor. Az illatáért odavagyok, bár kicsit vizes hatása van, nehezebb szívódik fel, de az illata mindenért kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

novak.v

2015. május 8.

Vizes érzetet keltő, nehezen beszívódó, hihetetlenül folyós állagú, nem túl finom illatú és még kedves voltam... olcsó meg minden de semmit vettem kevés pénzért. Nekem az irodai íróasztalomon porosodik kb 10 hónapja és csak nem fogy, nem fogy... de itt a tavasz és a nagytakarítás, így hát ennek jegyében kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 8.

Tesa

2015. április 15.

Ocsmány pacsuli szaga van. Még sosem szagoltam shea vajat, de a többi shea vajas termékem nem ilyen rettenet. Elég nehezen viselem, de mivel hamar beszívódik, és lotion-hoz képest a hidratálása is elég jó, ezért kitartóan használom, már jó fele terméket elkenegettem. Ezt a szagot viszont nem tudom megbocsátani neki, így máskor más illatban veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

viragtm

2015. március 23.

Nagyon kedveli a család ezt a krémet, könnyen használható, mert pumpás, jót is tesz a bőrnek. Viszont a flakonból nem tudtuk kinyomni a krém kb. 20 %-át a rossz pumpa miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Vitaminok: Panthenol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Színezék. Barnás sárga.