Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. január 30.

Kategória:   Szappanok

A Balea konyhai szappan megbízható, antibakteriális hatással szünteti meg kezeinkről pl. a hagyma, fokhagyma, halak, stb. illatát.

elfi777

2017. április 13.

Vérnarancs és grape őrületem nem csillapodik soha, így sokáig kerestem, és végül boldogan rohantam vele haza, amikor sok idő múlva sikerült egy szem darabot zsákmányolnom. Sosem vettem külön a konyhába semmit, a fürdőben mindig van valami hasonló, de nagyon bevált. Sőt, ha látok, szépen be is fogok belőle tárazni. Azért illatra találkoztam már finomabbal is, ez elég műanyag hatású, szó szerint érzek benne valami műanyagot is, de ennél jobban még semmi nem kapta le a kezemről a hagymaszagot.
Értékelésem 4,5, de négyest kap, mert röhej, hogy sehol nem kaptam hónapokig.... és azért a mű beütés kissé zavaró. Amúgy teljesen jó, tökéletesen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 13.

perectigris

2015. április 7.

Nagyon örülök, hogy beruháztam rá, hiánypótló termék volt a konyhában! :D Erős narancsos illata van, ami talán nem a kedvencem, de megszünteti az egyéb szagokat, és közben nem szárítja a kezem. Zselés állagú, ami egy folyékony szappantól elsőre furcsa, de nem is rossz. Olcsó és jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

erika81

2015. február 6.

Itt olvastam először erről a szappanról, pedig sűrűn járok dm-be. Nagyon jó, hogy van ilyen szappan a konyhában. A kezemről tényleg eltüntet minden illatot! Azóta állandó lakó lett nálunk! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 6.

Michelle

2015. január 30.

Nálunk is állandó lakó, finom az illata, friss, citrusos, jól elveszi a kellemetlen szagokat, nem szárít, olcsó és könnyen hozzáférhető - szóval nagyon kellemes cucc. Csokilánnyal egyetértek, én is hiányolom az utántöltőt, és nehezményezem, hogy viszonylag gyorsan fogy, ezért általában kettőt veszek egyszerre. A konyhában ez vált be a legjobban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 30.

csokilany

2015. január 29.

Ugyanolyan jó, mint a Palmolive folyékony szappan, azt csak néha veszem meg, amikor akciós, a változatosság kedvéért, de ez a Balea-s az állandó lakó :) Tényleg jó a szagok ellen, nem is szárít. Lehetne 500 ml-es kiszerelésben is, és örülnék belőle utántöltőnek is, mert sajnálom mindig kidobni a flakont, amikor új adag kell, és nálunk elég gyorsan elfogy a 300ml.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 29.

fdorottya

2014. december 7.

Nagyon sok flakonnal elhasználtam már! Én nagyon szeretem! Egy gond van vele... gyorsan fogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 7.

Bebek

2014. december 7.

Tetszik a zselés állaga és az illata is. Plusz pont, h fertőtlenít.

Tetszik a zselés állaga és az illata is. Plusz pont, h fertőtlenít.

Wildflow

2014. szeptember 9.

Tetszik a zselés állaga, és az (inkább narancsos) illat is. Tényleg praktikus a konyhában, és elég olcsó is ahhoz, hogy ez a kis plusz beleférjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Berniii

2014. július 18.

Már a második flakonnal használom. Imádom, tényleg azt teszi, amit a leírás ígér. Kellemes az illata, elég sokáig elég egy flakonnal, valamint eltünteti a kellemetlen szagokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 18.

Fruzsi

2014. május 17.

A konyhában mindig ezt használjuk kézmosáshoz, igazából nem tapasztaltunk semmi extrát, jó az illata, kellőképpen tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid