Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. július 5.

Kategória:   Lábápolók

Kényezteti lábait és egész napon át tartó higiénikus frissességet biztosít. Növényi dezodoráló hatóanyagai hatékonyan akadályozzák meg a lábszag kialakulását. A mentol és a borsmenta frissíti a fáradt lábakat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nita99kasler

2018. június 23.

A szaga bántja az orrom, nem is tudom mihez hasonlítani... sajnos semmi pozitív hatását nem látom.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 23.

Bubucim

2018. január 28.

A sok keresgélős év alatt ezt is kipróbáltam, de nem igazán vált be. Hűsít, frissít meg minden, de 8-10 órát nagyon bírja ki. Két csillag, mert hűsít és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 28.

Nussh

2016. július 31.

Nekem abszolút bevált. Furcsa, hogy sokan a túl erős illatára panaszkodnak előttem, én kifejezetten érzékeny vagyok rájuk, de ezzel nincs különösebb bajom. Nagy adag, nálam jól működik és még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

csaktom

2016. május 21.

lábra nem nagyon fújkálom, de azon kívül mindenhova a gyönyörű összetevői miatt, elsősorban fejre hajszesznek. ferulinsav (!), citromfű, körömvirág, zsurló, rozmaring, komló, fajdbogyó, flavonoidok, rutin. erősen mentolos és alkoholos

nagy kedvencem évek óta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 21.

nagy kedvencem évek óta

szakalydori

2015. december 4.

Nagyon jó! Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Nagyon jó! Ajánlom!

dizabella01

2015. szeptember 26.

A teafaolajos lábspray-t követően vettem, de egyáltalán nem vagyok vele megelégedve. Az illatától felháborodik a gyomrom, elég szörnyű. Az izzadásgátló hatása sem valami nagy cucc (habar érdemes azt megemlíteni hogy nagyon izzadok, főleg nyáron), ugyanúgy csúszkálnak a lábaim a cipőben, sőt talán mégjobban nedvesednek. Ja, és ragadós is... Az illatokat sem fogja vissza, szerintem eléggé pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Pöti

2014. július 31.

Nekem bevált. Az ára baráti, az illatát nem szeretem annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Nekem bevált. Az ára baráti, az illatát nem szeretem annyira.

sztinke

2014. július 22.

Eddig avonos frissítő spray-t használtam, és bár valóban frissített, az izzadást nem igazán gátolta, pláne nem hosszútávon, így gondoltam, kipróbálok most valami mást és erre esett a választásom. Nekem nincs különösebb gondom az illatával, olyan kis enyhe, púderes, ahogy a hatása is. És még a tegnapi kánikulában sem izzadt meg a lábam! :) De annyian dicsérik a teafásat, hogy legközelebb azt próbálom ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 22.

Milne

2014. július 22.

Nekem az illata nagyon nem tetszik, de egyébként tökéletes, olcsó és tényleg nem lesz lábszagom mellette. Legközelebb a teafaolajasat veszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 22.

blani

2014. július 17.

Azért vettem meg, mert nem akartam túl sok pénzt költeni, de nagyon meg is bántam. A hűsítésen kívül nekem semmit nem produkál. Eléggé izzadós vagyok, és mintha ez még rá is segítene. Használat után nem szívódik be, vagy párolog el, hanem réteget képez a lábamon, amitől iszonyat csúszkált a szandiban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.

Antioxidánsok: Ferulic Acid, Alanine, Rosmarinic Acid, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Alanine, Glycerin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Alanine a I h

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.