Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2012. július 5.

Kategória:   Lábápolók

Kényezteti lábait és egész napon át tartó higiénikus frissességet biztosít. Növényi dezodoráló hatóanyagai hatékonyan akadályozzák meg a lábszag kialakulását. A mentol és a borsmenta frissíti a fáradt lábakat.

csaktom

2016. május 21.

lábra nem nagyon fújkálom, de azon kívül mindenhova a gyönyörű összetevői miatt, elsősorban fejre hajszesznek. ferulinsav (!), citromfű, körömvirág, zsurló, rozmaring, komló, fajdbogyó, flavonoidok, rutin. erősen mentolos és alkoholos

nagy kedvencem évek óta

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 21.

nagy kedvencem évek óta

szakalydori

2015. december 4.

Nagyon jó! Ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 4.

Nagyon jó! Ajánlom!

lumiukko

2013. október 30.

Sajnos nekem sem ez, sem a hajtó-gázas társa nem vált be. Nem sokat segít a szagok megakadályozásában, ráadásul borzasztó szaga van, már alapból büdös. Felesleges kategória.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

beautifullife

2013. május 25.

Nekem még a régi változat van meg,iszonyat régóta.Mindig elfelejtettem használni,meg igazából nem az a túl izzadós a lábam.Ezzel együtt szinte semmit nem izzad,ami nyitott magassarkú viselésekor jó,mert nem csúszik előre a láb.Most már csak a fülledt nyári napokon szoktam használni felfrissítőnek hazatéréskor,de arra is szuperül jó,bár biztosan nem vásárolom újra,csak hát elhasználnom ha már megvettem,megromlani meg alig tud benne valami.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

nayao

2013. május 18.

Nagyon kellemes érzetet ad, miután a lábfejemre fújom. Szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Nagyon kellemes érzetet ad, miután a lábfejemre fújom. Szeretem használni.

Xinezia

2013. február 17.

Tetszik, szeretem! Dezodorál, hűsít, teszi a dolgát. Remek illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Tetszik, szeretem! Dezodorál, hűsít, teszi a dolgát. Remek illata van!

cser.bernadett

2013. január 19.

Nekem nagyon bevált, sokat hordok harisnyát, ami miatt néha befülled a lábam, ilyenkor ha alkalmazom, sokkal kellemesebben érzem magam. Árban is nagyon kedvező, szerintem egyáltalán nem éri meg drágábbat venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

kati545

2012. december 15.

nyáron reggelente befújom vele a lábam, s ha úgy alakul este is. nem egy nagy szám, de a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

szappanka

2012. július 15.

a párom használja, és azt mondja, jobb a helyzet, mint nélküle, de egy 600 forintos terméktől csodát ne várjunk :) hajtógáz nélküli, ami szuper, az összetevői is rendben vannak, úgyhogy megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 15.

horzso

2012. július 1.

Szép összetevők, jól frissít, kellemesen hűsít, az ára is elfogadtható. Nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 1.

Antioxidánsok: Ferulic Acid, Alanine, Rosmarinic Acid, Rutin
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Extract
Hidratálók: Alanine, Glycerin

Citromfű kivonat. Leginkább illatanyagként használt. Potenciális bőrirritáló.

A bioflavonoidok többféle növényi forrásból származó anyagok. A CosIng szerint bőrkondícionálók és gyulladáscsökkentő, de természetesen antioxidáns hatásuk az, ami a legfontosabb kozmetikai tulajdonságaikat okozza.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Alanine a I h

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Más néven P-vitamin. Bioflavonoid, amit különféle növényekből (általában citrusfélék héjából) vonnak ki és elsősorban antioxidáns valamint emollient tulajdonsága miatt használják a kozmetikumokban. Paula Begoun szerint bioflavonoid lévén génszabályozó hatása is lehet. A truthinageing forrásai szerint remek hatással van a töredezett, kitágult erekre, mivel segít megerősíteni a véredények falát és csökkenti a kapillárisok falának átjárhatóságát (permeabilitását).

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.