Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2016. január 8.

Kategória:   Lábápolók

Bőrkeményedést eltávolító lábbalzsam, shea vajjal, jojoba- és avokádó olajjal, E- és B5- vitaminnal.

szeliger

2016. január 10.

20 ml minitubusban. A most féláron kapható Balea adventi kalendáriumának hetedik ajándéka volt. A tubuson már nem a virág képe, hanem egy csonthéjas szerepel, talán mogyoró és a DM oldalán is már ezt a képet látni, ha rákeresek. Örvendetes tény, hogy az én tubusomon az összetevők között parabenek már nem szerepelnek. A fehér színű krém kellemes, gesztenyés-diós illatú. Felvitelkor könnyen beszívódik, használat után a bőr rögtön puhább. Eddig elégedett vagyok vele, bár az igazi kihívás a nyári időszak lenne, akkor keményebb a sarkamon a bőr. Célba talált a Balea, van rá esély, hogy nyárra nagyobb kiszerelésben is megveszem.
Hopsz, most veszem észre, hogy már fent van az új kiszerelés is, úgyhogy a vélemény oda érvényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

nayliey

2015. október 21.

Puha lesz a lábam tőle egyből ahogy lemosom, bár a börkemit nem tünteti el de valamit segít rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

szakszil

2015. szeptember 18.

nagyon jó, puhább a lábam tőle igaz nincs igazi bőrkeményedésem, inkább csak megelőzésre használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

ladkler

2015. június 16.

Évek óta ezt a lábkrémet használom. Nekem nagyon bevált. Rendszeres használatával finom puhává válik az ember talpa. Az ára is megfelelő. Érdemes este bekenni vele a lábunkat, mert egy ideig csúszós a bőr tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Szilva86

2015. március 24.

A LEGJOBB lábkrém, amit eddig próbáltam. Hamar beszívódik és jól hidratál. Az ár érték arány pedig príma. Már többször újravásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 24.

szonia

2014. július 12.

Én imádom ezt a krémet, nagyon hatásos, ár/érték arányban abszolút favorit. Én főleg télen használom mondjuk és mindig kellemes, kényeztető érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

forraine.timea

2014. június 12.

Abszolút favorit, évek óta ezt használom. Simán kenterbe veri a Neutrogena lábkrémet az ára viszont jóval barátibb. Szép, sima és ápolt lábakat varázsol, én mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

jud678

2014. május 26.

nehezen szívódik be, és hatásában nyomába sem ér a scholl termékeknek, pedig örülnék, ha lenne a scholl-nál olcsóbb és hatásosabb krém

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

PiciBia

2013. szeptember 26.

Nagyon szépen felpuhítja a bőrt, kellemes illatú és viszonylag gyorsan felszívódik. Radírral együtt használva biztos hatásosabb, de nekem ennyi pénzért abszolút nyerő választás volt, másoknak is csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 26.

Lillcsike

2013. július 13.

Nagyon jó krém, a drágább társait is simán legyőzi. Finom puha lesz tőle a lábam, az illata is nagyon kellemes. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate