Balea

Ár:   549 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 9.

Kategória:   Szappanok

Pacsuli és vanília illattal. Szója és argánolaj tartalommal.

Gica81

2018. július 15.

Leárazott termékként vettem meg, mert az eredeti árát sokalltam. Tette a dolgát. Nagyon sokáig elég volt a sűrű állaga miatt, az illata is kellemes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Kremcica

2018. március 15.

Bár hivatalosan már nem kapható én kiárusításban még múlthéten hozzájutottam. Bár ne tettem volna... Megszagolni nem tudtam, de mivel parfümben is a vanília-pacsuli kombo nagyon bejön gondoltam ez se lesz rossz. De, rossz. Nagyon. Irtó büdös. A színe az enyémnek kicsit intenzívebb mint a képen láthatónak és megnéztem áprilisi(!) lejáratú. Létezik hogy már lejárt a szavatossága és eladták úgy? Nem tudom, gyanús. Csak azt tudom hogy áll a fürdőszoba polcon és nem tudok vele mit kezdeni. A flakonjára kap egy pontot mert az nagyon szép, beltartalom azt inkább hagyjuk. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Zsanett01

2016. május 8.

Az állaga sűrű,az illata szuper!Az ára picit sok a kiszereléshez képest,emiatt 4 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.