Balea

Ár:   400 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: radioaktiva, Módosítva: 2016. december 25.

Kategória:   Kézkrémek

Banszky

2016. augusztus 1.

Imádtam ezt a pumpás nagy kiszerelést. Nem kellett a kupakot csavargatni csak megnyomtam és kentem is el a kezemen. Jól hidratál,az illata is fincsi de azért vannak jobb kézkrémek is ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 1.

alexa48

2016. június 10.

Az illata nagyon kellemes, gyorsan be is szívódik, viszont a kiszáradt kezemet nem hidratálja megfelelően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 10.

alexandra95

2015. július 5.

Szeretem ezeket a kézkrémeket.
Nem szokott kiszáradni a kezem,ezért elég,ha közepesen hidratál,
az állaga is egész jó,az illatát pedig imádom.
(az áfonyás az örök kedvenc). :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Szeretem ezeket a kézkrémeket.
Nem szokott kiszáradni a kezem,ezért elég,ha közepesen hidratál,
az állaga is egész jó,az illatát pedig imádom.
(az áfonyás az örök kedvenc). :)

nettike

2015. június 2.

Enyhén vizes állagú kézkrém amit én nyárra szoktam használni, mivel télre kevésnek bizonyul , de nyárra tökéletes! Közepes a hidratáló hatása ..igy kizárt hogy a nagyon száraz kezeket rendbetenné , viszonylag nehezebben szívódik be , mint a többi kézkrémem , de viszont az illatát nagyon szeretem ! És az árát is megéri, mert 300 ml- és akciósan 400 ft ért jutottam hozzá :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Charis

2015. május 11.

Az illata nagyon finom, viszont száradás után ragacsos lesz tőle a kezem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 11.

Az illata nagyon finom, viszont száradás után ragacsos lesz tőle a kezem.

Nicolett022

2015. május 3.

Imádom az illatát, és még használat után pár órával is érződik halványan. Nyárra én kifejezettem az ilyen vizesebb krémeket szeretem, pont elég ennyi a bőrömnek. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet és ilyen olcsón ekkora mennyiség szinte ajándék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 3.

csipita

2014. december 11.

Nagyon finom illata van! Sajnos, nem tart sokáig a hatása, és vizes is marad utána a kezem. Az illatát sokáig érzem, ezért nem értékelem le. Nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 11.

Violet 1

2014. szeptember 26.

számomra ezeknek a kézápólóknak vizes az állaga, de valahogy mégsem zavar,sőt.örülök,hogy szépen el tudom dolgozni,testápolónak is jó.mindig tartok egyet az éjjeliszekrényen és lefekvés elött bekenem az egész kezem,karom vele. csudijó ilyen fincsi illatban aludni, a bőrőm pedig szép ápolt,selymes lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Rencso

2014. szeptember 3.

Az illatát imádom, az állagát már kevésbé. Nekem túl "vizes". Jól hidratál, aránylag gyorsan beszívódik, de nem ez az érzés nem tart sokáig. Nálam ezért csak 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

KrisztiP

2014. augusztus 13.

Imádom az illatát,az állagát,a kiszerelést! Nem túl száraz bőrre használtam,és nekem bevált,iszonyat puha és finom illatú volt tőle mindig a kezem. Egy ideig nem találtam a dm-ben,de biztosan újra fogom még egyszer venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.