Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Ápoló krém-gél maszk minden bőrtípusra,dinnye illattal.

DoraArt

2017. szeptember 7.

Nekem nagyon bejött, újra is vettem már. Szuper az illata, egy picit mintha hűsítene is, és kellőképpen hidratáltnak érzem az arcomat a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

vvivien

2017. augusztus 20.

Hűsít , jó az illata de semmi más

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hűsít , jó az illata de semmi más

Helene

2017. június 29.

Kellemesen felfrissítette az arcbőrt, de hidratáló hatása nagyon gyenge. Kicsit többet vártan tőle. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 29.

llidia

2017. június 9.

Kellemes dinnyés illata van, nekem bevált a hidratáló hatása és sokkal szebb lett tőle a bőröm. Ezeken a nyári napokon talán a legjobb választás, de sajnos a legtöbb dm-ben már kiárusításban van. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

GyTimi

2017. április 16.

Nagyon jó illata van, eleinte hűsített, de aztán égette az arcom és piros voltam utána, pedig nem hagytam fent sok ideig :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Karinaa7

2017. április 14.

Én nagyon szeretem. Nagy elvárásaim nem voltak vele, de így is jobb, mint amire számítottam. az illata nagyon jó. Egy jópárszor már újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

Nicu

2017. február 24.

Kellemes az illata, és frissíti is a bőrt. De letörlésnél megcsapta az orrom a tömény alkohol szag. Picit piros lett tőle a bőröm, de reggelre elmúlt. Nagy hidratálást sajnos nem lehet tőle várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Stella1993

2017. február 23.

kellemes az illata és sok van a tasakban, de felesleges pompa, az én bőrömmel nem csinált semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.

bongi

2017. február 8.

Kellemes az illata, felfrissíti a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 8.

Kellemes az illata, felfrissíti a bőrt.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Narancssárga.