Balea

Ár:   249 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: gothmarypoppins, az összetevőket feltöltötte: gabriellagondos, Módosítva: 2015. október 14.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

A papaya és Aloe Vera tartalmú Balea nedvességpótló arcmaszk segít a bőr nedvesség háztartásának szabályozásában, csökkenti a feszülés érzetet és a szárazságfoltokat.

• A sheavaj ápolja és myugtatja a bőrt.
  • A papaya védi a bőrt a kiszáradástól.

ancsika13

2018. február 3.

Elég vízhiányos a bőröm, ezért erre esett a választásom. Igazából se pozitív, se negatív tapasztalatom nincs vele, számomra olyan semleges . Ártani nem ártott, de használni sem használt. Max relaxaltam egy félórát a kádban amíg fent volt

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 3.

PaNel95

2017. július 11.

Véletlenül mellényúltam és ezt vettem meg.
De ha már így jártam, akkor rábeszéltem páromat, hogy próbáljuk ki, mert az ő bőre elég száraz, és néhány helyen képes hámlani a bőre.
Egyik felét neki, a másikat magamra kentem. Bár nem feltétlenül kellett 1-1 tasakkal magunkra kenni, mert elég sok van benne, ha megmaradt volna, akkor kuka. Mert ő úgysem keni magára, nekem pedig nem jó a zsíros bőrömre. És az alkoholok meg a parfüm miatt egyébként sem szívesen kenegettem sem magamra, sem páromra.
Kb. 30 perc után töröltük le nedves törlőkendővel, én utána még jó alaposan megmostam az arcom, mert úgy éreztem, hogy tocsog rajta a krém. Mint várható volt, én már másnap ujjnyi vastag zsírréteggel az arcomon ébredtem - ami nem is volt meglepő. De párom is! Az állán és a szemöldöke környékén a hámlások megszűntek pár napig nála, de a nem hámlóan száraz részeit az arcának nagyon zsírosította.
Szóval az ő száraz bőrének sem vált be, de nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Véletlenül mellényúltam és ezt vettem meg.
Szóval az ő száraz bőrének sem vált be, de nagyon nem.

p.cseresznye

2016. június 26.

Vízhiányos, száraz bőröm van, és ez pont erre való. Könnyű, jól beszívódik, és nagyon jól felfrissíti a bőröm, feltölti nedvességgel. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 26.

Vyvcsyke

2016. június 20.

Jó volt, nem csípett és puhává tette az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Jó volt, nem csípett és puhává tette az arcom.

kalmaniki

2016. március 11.

A használata után egy picit puhább lett a bőröm, de egyèb jótèkony hatást nem fedeztem fel. Csak vèkony rètegben kentem fel, valamelyest beszívta a bőröm, de kellemetlen olajos èrzèst hagyott maga után így inkább lemostam az arcomról a maradèkot. Nekem nem nyerte el a tetszèsemet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

after8blog

2015. október 18.

Nemigazán jött be, túlságosan is olajos és nehezen szívódik be. Viszont legalább puha és rugalmas lett tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

Heloise

2015. szeptember 23.

Az összes eddig próbált Balea maszk közül ennek van a legfinomabb illata, és ez szívódott fel az arcbőrömön a leginkább. Szinte az egészet beitta, és utána nagyon hálás volt érte a bőröm. :) Maximális pontot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 23.

medgirl

2015. február 28.

Csak akkor használom, ha nagyon ki van száradva a bőröm, ami szerencsére elég ritkán fordul elő. Nem vastagon viszem fel, úgy használom mint egy arckrémet, de csak esténként, mivel elég zsíros. Az illata annyira nem tetszik, ezért csak 4 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

gothmarypoppins

2014. október 15.

Olyan semmilyen. Elég nagy a verseny szuper arcpakolások terén, sok színes-szagosat próbáltam, de gusztustalan-ám-hatásos verziókat is. Ez simán egy krém, semleges krém-illattal, amit centi vastagon kéne felvinni az arcra, majd a felesleget letörölni. Hatásra is olyasmi, mintha egy szép adagot csentem volna egy olajosabb-táplálóbb arcápolóból. Csak egy fél tasakkal használtam, el, a maradék másfelet lassan két hónapja semmi kedvem magamra kenni, néha a kezemre kenek egy picit a maradékból...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Inositol, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Ascorbic Acid

Sorbitol h 1 1

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology