Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: patrisha, Módosítva: 2019. január 24.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A hegyi kristályt tartalmazó arcmaszk káprázatosan ragyog, és lehúzása során eltávolítja az arcbőrről az elhalt hámsejteket, szennyeződéseket és felesleges faggyút. A pórusmélységig megtisztított, élénk és felfrissült bőrért.

• csillámló hatású

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

marshmellow

2021. május 23.

Azon kívül hogy csillog, és 10 percre unikornis lettem semmi mást nem csinált, de szerencsére bajt sem okozott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

babszem81

2020. december 27.

Csak erősebb bőrtisztítás miatt vettem meg. Ezüstfémes szürke színű, közelről vizslatva talán látszódnak a csillámrészecskék. Nagyon ragad az ujjakhoz. Nehéz szétkenni, nem lehet egyenletesen felvinni, így helyenként vastagabb és tovább kell hagyni megszáradni. Ahol vékonyabb, ott szinte magától lejött, de máshol úgy odatapadt, hogy szinte a bőrömet tépte le. Alkoholgőze csípte a szemeimet az első fél percben. Fájdalmas kaland volt. Nem tudom a negatív élmény miatt reálisan megítélni, hogy tett-e bármit is, amit ígért a termék. Van bevált maszkom, aminél továbbra is kitartok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Nicolett022

2020. december 21.

Ajándékba kaptam, magamnak nem vettem volna. Nemhogy nem kellemes, de egyenesen büdös volt, lassan száradt és semmit nem csinált a bőrömmel, de legalább nem is irritálta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

zori

2019. december 31.

Karácsonyi ajándékként kaptam. Magamtól nem használok maszkokat, inkább radírozok. Az árát megéri de nyilvánvalóan nem csodaszer. A csomagolásból nehezen vagy túlságosan folyik ki. Szerencsére könnyen le lehetett húzni száradás után, mindig tartok az ilyenektől, hogy fent maradnak vagy épp letépik a bőröm. 😀 Használat után kicsivel könnyebben jöttek ki a mitesszerek és valamivel puhább volt a bőröm. El lesz használva de megvagyok nélküle is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

Stenico

2019. június 14.

Latszik, hogy oregszem (vagy nincs idom nezelodni a dm-ben), mert a csomagolasbol csak a "peel-off" szot fogtam fel es mar dobtam is a kosarba. A csillogas meg hasznalat kozben se tunt fel/erdekelt :) Negativ: Felkenve megcsapta az orromat az alkoholszag (illat?), de nem veszes. Egy egeszen kicsit lehetne surubb, mert elkezdett folyni ahova tul vastagon kentem. Viszont! Pozitiv: Szinte magatol lejon szaradas utan, a kis resztlit konnyen le lehet obliteni. Eredmeny: abszolut sima es tiszta bababor. Heti 2 hasznalatra gondolnam, biztosan ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

ZoeEvans

2019. május 13.

Elég gyenge a színe, inkább gyöngyházfényű. Nekem kellemes volt felkenni, kellemes volt viselni és kellemes volt a lehúzás is. Az árához képest elég jó arcmaszk, de a csomagolás nagyon hatásvadász.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

viewxy

2019. április 8.

Elég gyenge színe van, egyetértek az előttem szólókkal. A szaga ragasztóra hasonlít, nem túl kellemes. Felkenni szerintem is nehéz volt, főleg egyenletesen és hát nincsen nagy arcom (haha), de egy adag éppenhogy csak elég volt főleg hogy a fele inkább a kezemre ragadt. Megszáradt rendesen és lehúzásnál pár mitesszert és sok pici pelyhecske szőrt kiszedett. Fogjuk rá hogy félig működött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

eszticsi

2019. április 5.

Most először próbáltam ki ezt a terméket, de nem ilyenre számítottam :( nehezen tudtam felvinni az arcomra annyira ragacsos, fele inkább a kezemen maradt. Nálam a csillogás is elmaradt, enyhén gyöngyházfényű szürke masszát kentem az arcomra. Először majdnem azt hittem megromlott :DDD 4 adag jön ki kb 200ftbol ami viszont nem rossz. Az arcomon nem sok változást vettem észre. Ami maradt elhasználom, de többet nem veszek ilyet. A csomagolás és a mennyiség miatt kap 2csillagot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

pjnk

2019. március 29.

én is azok közé tartozom, akik az unikornisfényű csomagolás miatt vették meg, a termék maga viszont képzeletem szerint max az unikornis valamelyik testnedvére hasonlít... :D elég uncsi. a szaga viszont annyira erős, hogy úgy is csípte a szemem, hogy nem kentem a környékére. egyébként nem vettem észre sem pozitív, sem negatív hatását, kvázi semmit nem ér a cucc, de ahhoz legalább jó sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

rocksolya

2019. március 28.

Arcra kenés után nem mindenhol száradt meg, így ragacsosabb volt levenni. Ami a legnagyobb bajom, hogy kis píhes szőrök vannak az arcomon, főleg oldalt. Nos, ott úgy beleragadt azokba, hogy majdnem kiugrott a szemem a fájdalomtól, mire lehúztam a maszkot. Az tény, h nagyon erősen tud tapadni a bőrhöz. A csomagolása nagyon tetszik, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.