Best of Beauty 2019

Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: patrisha, Módosítva: 2019. január 24.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A hegyi kristályt tartalmazó arcmaszk káprázatosan ragyog, és lehúzása során eltávolítja az arcbőrről az elhalt hámsejteket, szennyeződéseket és felesleges faggyút. A pórusmélységig megtisztított, élénk és felfrissült bőrért.

• csillámló hatású
  • pórusmélyen tisztít
  • egyenletesebb bőrfelszínt biztosít

Vegán

Stenico

2019. június 14.

Latszik, hogy oregszem (vagy nincs idom nezelodni a dm-ben), mert a csomagolasbol csak a "peel-off" szot fogtam fel es mar dobtam is a kosarba. A csillogas meg hasznalat kozben se tunt fel/erdekelt :) Negativ: Felkenve megcsapta az orromat az alkoholszag (illat?), de nem veszes. Egy egeszen kicsit lehetne surubb, mert elkezdett folyni ahova tul vastagon kentem. Viszont! Pozitiv: Szinte magatol lejon szaradas utan, a kis resztlit konnyen le lehet obliteni. Eredmeny: abszolut sima es tiszta bababor. Heti 2 hasznalatra gondolnam, biztosan ujra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

ZoeEvans

2019. május 13.

Elég gyenge a színe, inkább gyöngyházfényű. Nekem kellemes volt felkenni, kellemes volt viselni és kellemes volt a lehúzás is. Az árához képest elég jó arcmaszk, de a csomagolás nagyon hatásvadász.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

viewxy

2019. április 8.

Elég gyenge színe van, egyetértek az előttem szólókkal. A szaga ragasztóra hasonlít, nem túl kellemes. Felkenni szerintem is nehéz volt, főleg egyenletesen és hát nincsen nagy arcom (haha), de egy adag éppenhogy csak elég volt főleg hogy a fele inkább a kezemre ragadt. Megszáradt rendesen és lehúzásnál pár mitesszert és sok pici pelyhecske szőrt kiszedett. Fogjuk rá hogy félig működött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

eszticsi

2019. április 5.

Most először próbáltam ki ezt a terméket, de nem ilyenre számítottam :( nehezen tudtam felvinni az arcomra annyira ragacsos, fele inkább a kezemen maradt. Nálam a csillogás is elmaradt, enyhén gyöngyházfényű szürke masszát kentem az arcomra. Először majdnem azt hittem megromlott :DDD 4 adag jön ki kb 200ftbol ami viszont nem rossz. Az arcomon nem sok változást vettem észre. Ami maradt elhasználom, de többet nem veszek ilyet. A csomagolás és a mennyiség miatt kap 2csillagot :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 5.

pjnk

2019. március 29.

én is azok közé tartozom, akik az unikornisfényű csomagolás miatt vették meg, a termék maga viszont képzeletem szerint max az unikornis valamelyik testnedvére hasonlít... :D elég uncsi. a szaga viszont annyira erős, hogy úgy is csípte a szemem, hogy nem kentem a környékére. egyébként nem vettem észre sem pozitív, sem negatív hatását, kvázi semmit nem ér a cucc, de ahhoz legalább jó sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

rocksolya

2019. március 28.

Arcra kenés után nem mindenhol száradt meg, így ragacsosabb volt levenni. Ami a legnagyobb bajom, hogy kis píhes szőrök vannak az arcomon, főleg oldalt. Nos, ott úgy beleragadt azokba, hogy majdnem kiugrott a szemem a fájdalomtól, mire lehúztam a maszkot. Az tény, h nagyon erősen tud tapadni a bőrhöz. A csomagolása nagyon tetszik, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Vivih

2019. március 23.

Az illata nekem kicsit erős volt és nehezen kenhető, ahol vastagabban vittem fel, nem száradt meg negyed óra alatt sem, így a leszedése elég körülményes volt. Matt, puha volt utána a bőröm, érezhetően simább, viszont nagyon szárított, kellett utána hidratálni. A mitesszerekkel/pattanásokkal nem sokat csinált. Kinézetre sem egy nagy pukk, én csillogóbbra számítottam.
Összességében nem egy rossz termék ezért az árért, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Martu0508

2019. március 10.

Kizáròlag kìváncsiságbòl vettem meg, mert èdekelt hogy mègis milyen lehet az a csiilámlò hatás. Igazábòl nem vártam tőle tùl nagy eredmènyt ès azt hozta is :D Az illata kicsit pùderes, nekem nagyon tetszik, illetve a szìne is buli. Nehezen eloszlathatò, könnyen szárad ès szèpen lehùzhatò. A használata kellemes èlmèny volt, ùgyhogy kap 3 csillagot, de hatást azt ne nagyon várjatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Zsofii88

2019. február 14.

Tipikusan egy olyan termék amit az ember a csomagolás miatt vesz meg,maga a termék meg kukába való. A termék gusztustalan,büdös, árad belőle az alkohol szaga. Semmit nem csinált a bőrömmel,csillogásról is a lehúzás után volt max. szó mert olyan zsiros lett tőle a bőröm mint még soha...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 14.

macooka

2019. február 10.

Az a helyzet, hogy nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna az arcommal.
Amikor feltettem ezüstös színe volt, amikor megszáradt, akkor úgy néztem ki, mintha egy celofánt ráhúztam volna a fejemre. Jót röhögcséltem rajta, ezért a 2 csillag, meg azért, mert össz. 4 használatra biztosan elég egy 200 Ft-os csomag, de ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Az a helyzet, hogy nem vettem észre, hogy bármit is csinált volna az arcommal.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.