Balea

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. március 16.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Hidratálja és frissíti a bőrt,minden bőrtípusra alkalmas. Ananász és maracuja kivonattal,gyümölcsös illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Saku28

2021. augusztus 24.

Első Baleás maszkom amire azt mondom, hogy borzalmas. Nagyon sajnálom, hogy elkezdték rászokni erre a géles állagra, nagyon nem szeretek vele bánni, folyik, csurog. Az illata kellemes lenne, viszont iszonyatosan csíp és ki is pattogtam tőle másnapra. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

jetroh

2021. július 11.

Borzalmasan marta az arcom, egy percet tudtam rajta hagyni,rendesen égette. Nagyon sok a parfüm benne. A kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

esztojas

2021. május 29.

Akit csíp az valószínű az ananászkivonat hámlasztó hatását érzi. Egy picit engem is csípett, de hamar elmúlt. Őszintén.. megéri. Nem szeretem az illatanyagot a kozmetikumokban de e 200Ftért ez egy nagyon jó kis arcmaszk, gyönyörűen hidratál, bababőrt hagy maga után. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

olahnemese

2021. május 19.

Szerettem volna, ha beválik, de sajnos nem. Az illata nagyon finom, tetszett a zselés állaga is, de úgy csípte az arcom, hogy gyorsan le kellett mosnom. Adtam neki még egy esélyt, de ugyanúgy csípett felkenés után pár másodperccel. NEM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

delux2001

2021. május 18.

Imádom. A maszkokat mindig hűtőben tárolom és csak felkenés előtt szoktam kivenni őket. Ennek pedig amelett, hogy valami mennyei az illata, nagyon jó kellemes, géles állaga van. Egyetlen, amit nem szeretek ezekben a baleás arcmaszkokban, hogy apró darabokban jön le a bőrről, így kicsit macerás lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Mezeicukor

2021. május 7.

Nekem is és a páromnak is olyan szinten marta az arcunk, hogy egy percig se bírtuk magunkon hagyni. Sose jártam még így baleás maszkkal, ez volt az első nagy csalódás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

sebojana

2021. május 7.

Fantasztikus illatú, abszolút zselés állagú arcmaszk - ezért kicsit folyósabb mint pl. egy krémes maszk -, a mennyisége pedig pont jó egy használatra. Világmegváltó hatását nem érzékeltem a lemosása után, minden esetre ha egyenesen a hűtőből keni fel az arcára az ember, nagyon frissítő és hűsítő hatása tud lenni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 7.

Hidratálók: Glycerin, Betaine, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol