Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b5bea, Módosítva: 2018. november 21.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Hármas hatás a bőr látható javulásáért, frissítő lime illattal – mindez egy termékben. Arctisztító krémként pórusmélységig megtisztítja a bőrt. Gyengéden, mégis alaposan távolítja el a szennyeződéseket, faggyút és a sminket. Arcradírként használva kitágítja a pórusokat és eltávolítja az elhalt hámsejteket, így egyenletesebbnek ható bőrt eredményez. Intenzív arctisztító maszkként szabályozza a faggyú-túltermelést, és segít megelőzni a mitesszerek, pattanások kialakulását. Egyszerre frissíti és mattítja az arcbőrt.

Csutak

2020. május 19.

Update: Elhasználtam ma (2020.05.19.) és hát nem igazán jó a véleményem róla. :D Egynek elmegy, de nem fogom újravenni.
Frissítő illata van, jól tisztít és mindig olyan selymes utána az arcom, nincsenek száraz részek sem. Maszkként még nem használtam, csak arctiszítóként és radírként, de majd így is kipróbálom. :) Mindenesetre sokkal jobban szeretem ezt, mint a sárgabarack mag olajos radírt. Egyelőre pedig négy csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Segna

2020. május 7.

Pattanásos bőrömre vettem arctisztító gyanánt. Semmit sem csinált vele talán még rontott is rajta.Végül kínomban már csak zuhany alatt gyors radírozásra használtam, maszkként semmiképpen. Utólag véltem felfedezni némi pórustisztító hatását, de elenyésző. Ilyen árért nem is kell csodát várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 7.

bogyoesbaboca

2020. március 29.

Frissítő illatát imádom. Szépen tisztit általában radirkent használom nagyon szép és puha lesz a bőröm hasznára után. Nekem 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Rean519

2020. január 22.

Maszkként hssználom, nagyon szeretem, használat után szebb, egységesebb a bőröm, a pattanások másnapra enyhülnek, citrusos illata frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

lenochka

2020. január 6.

Elég erőteljes, citrusos, friss illata van. Jól tisztít. Tényleg lehet maszkként és lemosóként, radírként is használni, bár az utóbbi kettő használati mód azért eléggé egybemosódik. Nagyon sűrű, maszkszerű az állaga, alaposan fel kell hígítani a lemosáshoz, de legalább nem kell belőle sok, csak ha maszkként használjuk. Szerintem nagy mennyiség, sokáig elég. Ár-érték aranyában nagyon jó. Zsíros és normál bőrre ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Bezi

2019. október 17.

Eddig csak bőrradírként használtam, nekem nagyon bevált. Nem olyan dörzsis, hogy leszedje a fél arcom és nem is szárítja ki a bőröm (mint más, magasabb árkategóriába eső termékek).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

annami21

2019. október 15.

Alig várom, hogy elfogyjon, mert teljesen haszontalan. 10 percig dörzsölhetem az arcomat, hogy leradírozzon valamit. Sajnos most nem érdemelte meg a márka a bizalmat, pedig amúgy szeretem a termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

barbika97

2019. augusztus 17.

Borzasztó a Hautrein termékekkel együtt! A Med szenzitívről nem is beszélve! Az Alverde dettó! Pénzkidobás + tág pórusok= Halál

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Nicu

2019. június 10.

Csak maszkként használtam el egy tubussal. Kicsit az én bőröm is csípi, sokszor még több ideig is fenn hagyom, de nem irritálja a bőröm, minimálisan piros csak a bőröm utána. Lemosni nehéz, szenvedek vele én is, de puha lesz a bőröm, és láthatóan tisztább is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

vszilvi94

2019. május 29.

Maszkként használom, utána nagyon jó puha lesz a bőröm, alapvetően tetszik, és az illata is jó. Kicsit csíp, de nem zavaró és hamar el is múlik. Ami zavaró számomra, hogy elég nehéz lemosni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Vitaminok: Panthenol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2