Balea

Ár:   450 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PiciBrigii, Módosítva: 2015. március 18.

Kategória:   Hajápolók

• Nem tartalmaz szilikont
  • Selymes és csillogó szőke haj
  • Színpigmentekkel és UV- szűrővel
  • Antisztatikus hatóanyaggal
  • Könnyebb kifésülhetőség

Csábítóan selymes és csillogó haj. A Balea Profesional balzsam gyengéden ápolja a természetes és festett szőke hajat. A színpigmenteket, UV-szűrőt és kamilla kivonatot tartalmazó formula intenzív színt és csillogást kölcsönöz a szőke tincseknek. Hidratálja a hajat, védi azt a kifakulástól és a káros környezeti hatásoktól. Simává varázsolja a  hajfelszínt - az optimális fényvisszaverődés és a tökéletes fésülhetőség érdekében.

Hasznűlata:  Masszírozza be gyengéden a nedves hajba, rövid ideig hagyja hatni, majd alaposan öblítse ki! Amennyiben a készítmény egyéb anyagokkal (textíliák, szaniterek) érintkezik, azonnal tisztítsa le.

Balea + Kallos 5 db-os csomag SZŐKE hajra
Ár: 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Csicsu0405

2019. szeptember 8.

Első pár használatkor szinte ragyogott a hajam, igaz, száraznak éreztem a végét, ahova a balzsam került. Illata finom. És ennyi a pozitív. A természetes csodaszép szőke átment rézvörösbe, egyszerűen vállalhatatlan a hajam színe.. És csak ott, ahová a balzsam kerül. Még a fél tubus meg van, de elhasználni nem fogom, kuka. A More Blonde ezerszer jobb, nem színezte el a hajam, sokkal puhább is.
A samponja viszont nagyon szuper, isteni illat, szuperjól habzik, leszed mindent. De ezt a balzsamot nem találták el. Remélem hamar 'kikopik' a hajamból ez a balzsam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Jotunderkeresztanyu

2017. október 4.

Átlagos balzsam, de a Balea More Blond fényévekkel jobb ennél. Legalább szilikonmentes és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

kata_peternai

2017. június 19.

Pár alkalommal használtam csak eddig és a hajam finom puha lett tőle ugyan, de ragyogóbb nem igazán.
Ez még nem is zavarna annyira, a szaga viszont borzasztó... :D lehet, hogy csak én vagyok eléggé finnyás, de nekem jobban esik olyan hajápoló termékeket használni, melyek az érzékeimre is pozitívan hatnak és jól esik szaglászni őket.
Szerencsére nem marad meg ez a penetráns bűz a hajamon, így talán adok esélyt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

szilviaah

2017. január 30.

Megszerettem! Nem zsírosít, nem ragad tőle a haj. Teszi, azt amit tennie kell! Viszont a hajam nem lett tőle ragyogóbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

petrucsita

2016. szeptember 16.

Nemrég vettem ezt a balzsamot,mert egyre jobban szeretem a Balea termékeket,gondoltam teszek egy próbát.Rengeteg balzsamot kipróbáltam már,mert sajna a sűrű hajvasalás,formázás eléggé kiszárítja a hajvégeimet,ami amúgy is szőkítve van.Legutóbb a Joico-n agyaltam,vettem is egy kisebb kiszerelést,és nem mondom hogy nem volt jó,de mikor elfogyott,gondoltam valami olcsóbb után nézek,mert ez ahhoz drága hogy ilyen sűrűn használjam.Mit ne mondjak,jobb a Joico-nál,puhább,selymesebb a hajam tőle,olyan mintha mosásról-mosásra egyre simább lenne,imádom,most egy darabig ez lesz a kedvenc! Ja! Ugyebár az ár különbség sem elhanyagolható,ez mindössze 3-400 Ft. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

gigi

2015. november 19.

Szeretem, a samponjával együtt használom. Ahogy a samponnál is leírtam, én drágább termékkel sem érek el átütőbb hatást. Nagyon jók a Balea samponok, balzsamok sztem. Így legalább ezen tudok spórolni és inkább bőrápolásra költeni, mivel ott van esély a megfelelő hatóanyagokkal "újrastruktúrálni", míg a hajnál ebben az esetben csak az olló segít... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Veruss

2015. november 13.

Nem tudom, hogy a samponja is közrejátszik-e, de ragacsos érzetű maradt a hajam. Kerek 3 percig öblítettem, közben masszíroztam, hogy biztosan ne maradjon rajta semmi. Fényesebbnek nem fényesebb tőle a hajam, viszont borzasztóan ammónia szagú lett...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

rizspufi

2015. július 14.

A samponjával együtt használom. Első mosás után eddig meggyőző. Könnyen kifésülhető. A hajamon is mintha kicsit szőkített volna. Meglátjuk hosszabb távon beválik-e.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

PiciBrigii

2015. június 21.

Könnyeben ki tudtam fésülni a hajam utána, és puha is volt, de átlagosnak mondanám. Jó volt a hajamnak, de találtam jobbat, és a nem vettem észre, hogy annyira kiemelni a szőke hajam..de egyáltalán nem rossz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.