Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. április 18.

Kategória:   Hajápolók

Színvédő és fényt adó, hidratáló hajbalzsam antisztatikus hatással és UV szűrővel, festett és színezett hajra. Nem tartalmaz szilikont. Masszírozza be gyengéden a nedves hajba, hagyja hatni 1 percig, majd gondosan öblítse ki.

MariaKov

2018. január 17.

Az illata jó, antisztatikus, de sajnos selymesebb és kifésülhetőbb nem lesz tőle a haj. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 17.

Bogaly

2017. július 1.

Több mint egy éve használom a samponnal együtt és meg vagyok elégedve. Ár érték arányban nagyon jó, szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 1.

Elyana

2017. március 14.

Sajnos nekem kevés. Olyan mint egy jobb balzsam hígabb verziója és nem érzem, hogy különösebben tenné a dolgát, viszont a semminél mindenképpen jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

sanci85

2017. február 25.

Egy tubust használtam el idáig, Puha selymes a hajam, szilikon mentes, jó az illata az állaga jó. a színvédő hatását azt nem vettem észre, de attól függetlenül jó kis termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 25.

nudlicska

2016. november 29.

Félve próbáltam ki, de nekem nagyon bejött. Selymes, puha és szép fényes lett tőle a hajam és jó tartása is lett, ami meglepett. Az illata is nagyon kellemes. Egyáltalán nem zsírosít, napok múlva is ugyanolyan szép marad a hajam. Nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 29.

Nancika

2016. szeptember 8.

A hajápolás maradt az egyetlen olyan terület az utóbbi hónapokban, ahol még vettem néha olyan termékeket, amiken végeznek állatkísérleteket, de nagyon szeretném ezt a számot is letornázni a nullára (ahogy a sminkeknél, arc- és testápolásnál és egyéb kiegészítőknél is sikerült ez, bár azt, hogy a Syoss festéket mivel váltom majd le, még mindig nem tudom), viszont addig elég sok rossz termékbe futottam bele. Na, ez nem az. Még végig fogom próbálgatni a márka más balzsamjait is, de ez felkerült az "újra megvesszük" listámra, mióta használom. Szerencsére egészséges, közel fenékig/derékig érő, hajam van, ami annak ellenére is nagyon szép, hogy évek óta mindig festem, ráadásul a festés mellett fotózások erejéig is elég komoly strapának van kitéve, például legutóbb többször végigsütötték és az egészet feltupírozták (és ez csak egy példa), úgyhogy nagyon komoly és extra erős ápolást igényel szegénykém. Eddig úgy látom, így a tubus végéhez közeledve, hogy ez a balzsam tökéletesen megadja neki azt, amit egy balzsamnak adnia kell. És szerintem a színt is szépen tartja mellette a hajam. Egyszerűen hiper-szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Tlanka

2016. szeptember 6.

Mivel már a második tubust használom, úgy gondoltam, megérett egy véleményírás róla, ugyanis én nagyon szeretem. Nagyon jó az illata, az állaga nem túl híg, és nagyon puha, könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Amennyire észrevettem, a szín megvédésében is segít. Általában több percig- akár 5ig is- hagyom rajta, és nem teljesen vizes, hanem nedves hajhosszra viszem fel, így jobban be tud szívódni a termék. Számomra plussz benne, hogy UV szűrőve is rendelkezik.Tehát ár-érték arányban szerintem tökéletes, én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Jrsmn

2016. január 18.

Most estem át az első tesztelésen. Én olyan használható kategóriába sorolnám, nagyjából tudja, amit ígér, de semmi extra puhaságot vagy fényt nem érzékelek. Nekem nem tűnt folyósnak az állaga, szerintem éppen jó. Elég sokat kellett kinyomnom belőle, de így sem érzem elégnek teljes mértékben, pakolás után, vagy más hajápolóval, olajjal kiegészítve működhet. Színvédelemben viszont meg vagyok elégedve a termékcsaláddal, pedig a vörös hajammal nagyon megszenvedek mindig, eddig szín-szempontból a drogériás választékból nála érzem a legnagyobb reményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

aalexaa

2015. szeptember 27.

Az én extrém száraz hajamra önmagában kevés ez a balzsam, olyankor használom, amikor hajmosás előtt használok hajpakolást, akkor elég. Nagyon kellemes gyümölcsös illata van, fényes lesz tőle a hajam. Azt, hogy mennyire védi a hajszínt, nem tudom, viszont ha ezt használom, nem színeződik el a víz. Újra nem veszem, mert a szintén balea professional oil repair balzsam jobban bevált, de egész jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

lenochka

2015. szeptember 2.

Számomra pont jó az állaga, nem túl híg, nem túl sűrű, jól eloszlatható a hajon. Általában 2-3 percig szoktam a hajamon hagyni, kizárólag fültől kezdődően egészen a hajvégekig. Igazán puhává, könnyen kezelhetővé teszi a hajam, amiért hatalmas plusz pont jár. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Ecet. Szerves sav, melyet a kozmetikai iparban többnyire hajápolási termékekben használnak, de alkalmazzák még szájöblítőkben, leheletfrissítőkben és bőrápolási termékekben is. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló hatású összetevő, de más források szerint a termékek PH szabályozására is használják. Használatuk biztonságosnak tartott  a kozmetikai termékekben.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.