Balea

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. május 10.

Kategória:   Hajápolók

Sérült, gyenge és töredezett hajra való hajpakolás, mely megerősíti és rugalmassá varázsolja a hajat. Nem tartalmaz szilikont. Vegán termék.

n_adry

2019. március 23.

Nagyon jó pakolás, fél-egy órát szoktam a hajamon hagyni és utána gyönyörű puha és fényes hajam lesz tőle, ami nem gubancolódik. Kicsit gyorsan fogy és lehetne illatosabb viszont a hatása megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 23.

Kitsyke

2018. november 27.

Nem csalodtam benne. Nem az igazi, de szerintem ennel a garnier food hajpakolasok nem jobbak. Illata sajnos nincs..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 27.

O

2018. július 3.

Szép összetevők, de az én hajamnak semmi extra :( A maradék (majdnem tele a doboz) eladó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Tesa

2018. február 23.

Nagyon jó, tápláló hajpakolás. Kb. 3-4 dobozzal használtam el belőle. Relatív gyorsan fogy, sok kell belőle, kb hátközépig érő hajam van. Szerintem ezen az áron a Garnier pakolások jobban megérik, de szépen elvégzi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

anna.izso90

2017. december 4.

kb. derékig érő hajam van és mondta a fodrász mikor vágta hogy elég száraz a hajam belseje (recsegett vágás közben).. ezért valami testesebb pakolást próbáljak ki. Mivel nem sok időm van és ez csak pár perces ezért ezt használom balzsam helyett és már az első alkalom után láttam a változást. fényre is tapintásra is jobb a hajam. olcsó is és nagyon jó összetevői vannak úgyhogy ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

emcuscicus666

2017. június 29.

Sokfele markatol probaltam mar sokfele hajbalzsamot es maszkot, es nem mondom, hogy mind kozul ez volt a legjobb, viszont ar-ertek aranyban tuti kenterbe veri az osszeset. Nevetseges, hogy par euroba kerul, es ahhoz kepest pedig nagyon jol teljesit. Nagyon jol puhitja a hajvegeket, konnyebb kifesulni a hasznalata utan a hajat, nem gubancolodik, viszont nem is szall, mint egy pihe. Nekem mindenfele szempontbol megeri ezt ujravenni, vagy max egy masik Baleas tarsat probalom ki legkozelebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 29.

gingerbloo

2017. június 17.

Már más a cosmagolása. Olyanjó sűrű krém, iszonyítosan puha lesz tőle a hajam és könnyű kimosni! kenterbeveri az összes másik balzsamot és maszkot, amit eddig próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Nicu

2017. május 31.

Töményebb, mint a balzsamja, így nekem a vastag szálú és hosszú hajamat ez jobban ápolja. Puha, könnyen kifésülhető, szebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

Noncsikaaa

2017. április 24.

Számomra csalódás volt ez a termék. Addig volt jó, míg a hajamon volt, de lemosás után szinte semmit nem éreztem, egy átlag balzsam-hatást adott. Először azt gondoltam, hogy kevés ideig hagytam fenn. Második próbálkozásra csak egy kicsivel volt jobb az eredmény, szóval elajándékoztam. Az illetőnek nagyon bevált. Sajnos az én hajam nem szerette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

berni88

2016. december 21.

A hajam borzalmasan száraz, az eddigi bevált termékek se segitettek már.Gondoltam balzsam helyett most egy pakolással próbálkozom, és mivel tetszett az illata, plussz még régebben a balzsamja és hajvégápolója már bizonyitott nálam, igy ezt vettem meg. 900ft volt, a legtöbb márkának böven e felett vannak az ilyesmi termékeik.
Hatása kellemes, bár vizes hajon úgy éreztem, mintha semmit se tettem volna a hajamra. A hajamba csak úgy siklott a fésű, száritás után pihe-puha, illatos és fényes. Az illata sajnos nem tartott sokáig, de még két nap elteltével is puha, selymes és egész hidratáltnak tűnik.
Ezen felbuzdulva megvettem ugyanenekk a termékcsalád-vonalnak a hajsprayét, ami ha más nem, legalább visszaadja ezt a különleges, édes, finom illatot.
Egyelőre ez a termék 4és fél, de bizalmi alapon 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Egyelőre ez a termék 4és fél, de bizalmi alapon 5 csillag.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.