Balea

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 19.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, ápoló sampon száraz és vékonyszálú hajra phytokeratinnal, rózsa kivonattal. Láthatóan kisimítja a haj felszínét anélkül, hogy elnehezítené - a selymes, súlytalan érzetért, a csodálatos ragyogásért és az optimális kezelhetőségért. Gyengéden tisztít, antisztatikus formulája megelőzi a haj szállását. Vegán termék.

Fzsani

2019. november 13.

Száraz hajra kerestem sampont, gondoltam egyet és úgy döntöttem kipróbálok egy "olcsóbb fajtát" Hát nem kellett volna. Csalódás lett, miután kimosom a hajam tapintásán érzem mennyire száraz lesz tőle ( ezen talán a balzsamja segít egy kicsit), nem habzik eléggé és rá 2 napra már zsíros lesz tőle a hajam. Néha még használom, de várom, hogy elfogyjon. Egy pozitívum az illata nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

udntknowwwhoiam

2019. október 23.

Már egy jó ideje nem próbálkoztam ilyen "olcsó drogériás" samponokkal,mert úgy gondoltam,hogy nem igazán tesznek jót a hajamnak... aztán belefáradtam a több ezer forintos samponokba, amiket már alig vártam mindig,hogy elfogyjanak és erre esett a választásom... Alapvetően nem rossz minőségű a hajam,mert csak ritkán festem és próbálom kerülni a hajvasalót és társait, viszonylag hosszú is. Nem gondoltam volna,hogy ennyire megfogom szeretni ezt a sampont. Már kismilliószor újravettem lassan egy éve használom. Imádom, nagyon szép lesz tőle a hajam. Előfordul,hogy kétszer kell vele átmossam a hajam,de csak heti egyszer szoktam megmosni és van,hogy kicsit jobban igénybe veszem,de ez nem a sampon hibája, egyébként jól habzik. Nemrég sajnos arra vetemedtem,hogy egy részt leszőkítettem a hajamból így elég sprőd lett, azon már ez nem segít, szóval festett hajúaknak és olyan igazán igénybevett hajnak nem ajánlanám, bár tudom,hogy alapjáraton ilyen hajra lett tervezve. Viszont azoknak akik csak szimplán szép hajat szeretnének és nem akarnak több ezer forintért sampont vásárolni, azoknak mindenképpen tudom ajánlani! A balzsamját is használtam, arról is hasonlóan jókat tudok írni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Honeyhair

2019. július 26.

Mindent hoz, amit ígér. Jól, de kíméletesen tisztít. A mások által kifogásolt sprőd érzés szerintem a szilikon hiánya miatt lehet, egy pici talán tényleg nem ártott volna bele. Személy szerint nem vagyok elvakult szilikon-ellenes, úgy gondolom, hogy egy kis mennyiség nem árt, az én hajamnak például jót tesz. Ennek ellenére eszem ágában sincs lehúzni ezt a terméket, mert arra, amire kitalálták - mármint hogy sampon legyen - szuper. Az ápolás meg alapvetően nem az ő fő feladata, arra ott van a termékcsalád balzsamja, pakolása meg olajspray-je.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

Egyszer használtam a balzsamjával. Szép, fényes, puha lett tőle a hajam. Az illata is tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

MademoiselleSumire

2019. január 22.

Én eddig kétszer használtam, de már nem tetszik.
Nekem vékonyszálú, hosszú és hullámos hajam van. Ettől a sampontól a hajvégeim durvák, sprődek lesznek, és szállós lesz az egész hajam. Kifejezetten lelapul tőle. A balzsamja nagyon tetszik, ezért lep meg, hogy ennyire nem jó ez a sampon számomra.
UPDATE:
Muszáj voltmég egyszer használnom, mert nem volt más itthon, de szöszös és fénytelen lett tőle a hajam. Nem,nem,nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

Én eddig kétszer használtam, de már nem tetszik.
UPDATE:

Csokirita

2018. november 5.

nagyon szeretem fényes és könnyen fésülhető a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

nagyon szeretem fényes és könnyen fésülhető a hajam tőle.

Bonjourbeauty

2018. július 1.

Mindig elcsabít a szép csomagolás... Nem a legrosszabb sampon amit valaha használtam, de már várom hogy elfogyjon. Nem habzik fel eléggé, hamar visszazsírosodik a hajam tőle és úgy vettem észre hogy picit ki is szárítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

mancus2

2017. október 9.

Tegnap vettem, először a balzsamját használtam és annyira jó volt (már leírtam a véleményem róla) hogy nem bírtam ki, ki kellett próbáljam :-) és azt kell mondanom, hogy szupeeeer!!! Nagyon jól tisztít és hajmosás közben is érzem, hogy puhítja a hajam, olyan bársonyos habja van :-) engem meggyőzött, imádom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 9.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Forrás: ITT

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.