Balea

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timcsi76, Módosítva: 2012. február 15.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Igénybevett bőrre.

Drazsi

2018. november 6.

Hát... próbálkoztam vele sokáig, de semmit sem csinált. Ráadásul fura az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

Jaderie

2018. augusztus 27.

Sajnos ment a kukába, nagyon irritálta, csípte a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Sajnos ment a kukába, nagyon irritálta, csípte a szemem.

Ramada86

2018. július 24.

Nem tetszik,semmit nem csinál szerintem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Nem tetszik,semmit nem csinál szerintem

V007

2018. június 17.

Jól hidratál,nem hinném hogy ránctalanít,esetleg a megelőzésben segít.Én csak estére használom,mert ha reggel felkentem ,napközben többször is észrevettem hogy a krém fehéf foltokban a szemem alatt van,pedig normál mennyiséget vittem fel.
Emiatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Emiatt nem fogom újravenni.

zsdorcsi

2018. február 4.

1-2 hét használat után az egyik szemem alatt piros folt lett. adtam neki még párszor esélyt miután eltűnt a folt, hátha nem ő okozta, de egyre csunyábbnak, karikásabbnak látom a szemem alatti részt tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Akara

2017. augusztus 6.

Végül elajándékoztam, miután olyan szemirritációt okozott, hogy a bőröm kiszáradt, hámlott, kipirosodott, a szemem megduzzadt és a ráncaim ezektől olyanok lettek, mintha legalább 90 éves lennék. Szerencsére találtam hasonlót, ami egyelőre bevált (árban, összetevőkben ugyanitt van a CV-s 35+-os krém). Akinek odaadtam, szerencsére bevált, szóval valószínűleg én vagyok érzékeny.

* * *

Sajnos le kell pontoznom. 1 hét használat után elkezdett eléggé szárítani. Először nem gyanakodtam rá, mert előfordul, hogy kiszárad a szemöldököm alatti rész. Majd egyszercsak úgy keltem, hogy rémesen megduzzadt a szemem, fáj, viszket a környéke. A sima hidratáló arckrémmel sikerült valamennyire helyrehozni. Nem akartam elhinni, hogy a ránctalanító krém az oka, ezért nekifutottam még egyszer, de megint elkezdett szárítani, így megváltam tőle.
A koncentrátum társa is szárít, nem túl előnyös ránctalanító termékeknél.

* * *

Még csak néhányszor használtam, de nekem bevált. Igaz, ebben a korban még az elsődleges cél a megelőzés lenne, de valamiért nekem mégis megjelentek már durvább ráncok, amikkel muszáj volt kezdeni valamit. 2 használat után már a párom is megjegyezte, hogy mizu a szemkörnyékemmel, mert nagyon sokat fiatalodott ott a bőr. Szóval biztosan újraveszem. ;)
A felkenés után úgy érzem, hogy melegszik a bekent felület, de nem csípi a szemem, nem könnyezek, nem irritál. Az mondjuk kicsit kellemetlen, hogy a fehér trutymó kiül a kezelt felületre, és onnan nem távozik, csak a reggeli arcmosáskor. Nem kenődik, meg ilyenek, egyszerűen odaköt - de azt hiszem, ezzel együtt tudok élni a hatásért cserébe. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

* * *

A koncentrátum társa is szárít, nem túl előnyös ránctalanító termékeknél.

3tara2

2017. május 13.

Se igen, se nem. Nekem gyengusz, közepes. Az a baj vele, ha vékonyan teszem fel, akkor semmit sem ér, ha vastagon rakom, akkor még perceken át tartó kis beütögetéssel is túrósodik a bőrön.
Ugyanakkor előnye az extra adagnak, hogy reggelre beivódik és hidratál.
Ettől függetlenül abszolút nem lettem meggyőzve, hogy újravegyem. Sőt: a háromnegyed tubus landol a barátnőmnél!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

Ugyanakkor előnye az extra adagnak, hogy reggelre beivódik és hidratál.

Stellaa

2017. május 7.

Megláttam az üzletben és gondoltam,ha a balea szemkörnyékápoló Q10 ránctalanító tapasza bevált nekem akkor ez sem lehet rosszabb, nem csalódtam benne szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Bog

2017. március 29.

Gyakorlatilag semmit nem csinál. Ez egy egyszerű hidratáló krém, de még annak sem jó, mert valamilyen furcsa film szerű réteget képez a bőrön, ami aztán lepereg. Nekem nem igazán jött be. Pont annyit ér, mint az ára… Pedig szeretem a Baleás termékeket nagyon, de ez csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 29.

Vanília

2017. február 18.

Táskába gyorssegély-kézkrémnek remekül bevált, a szemem viszont irritálta, csípte, szóval a második csillag is csak azért, mert el lehet valahogy használni...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Felületi hártya képző anyag (film forming agent).