Balea

Ár:   299 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. október 18.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Limitált kiadás

Arcmaszk minden bőrtípusra karamellel és mandulaolajjal.

Bananamilk

2021. április 29.

Megláttam, és muszáj voltam megvenni mert engem a sós karamellával le lehet venni a lábamról. Legalább az illata lehetett volna kicsit karamellás de ez inkább enyhe vanillia illatra emlékeztetett. A hatásáról ne is beszéljünk. Olyan szép összetevői vannak de úgy kiszárítottam a kombinált arcom, hogy 2 napig csak hidratáltam. Hatalmas csalódás, csak a csomagolás miatt ment a 2 csillag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 29.

sebojana

2021. április 15.

Valójában semmit nem csinált az arcommal azon kívül, hogy amíg rajta volt, azt éreztem, mintha kacsazsírral kenegették volna - nyilván a hidratáló hatása miatt. Az illata kellemes, de csak ezért nem fogom újravenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 15.

Saku28

2021. március 29.

Amikor megvettem, nagyon reménykedtem benne, hogy jó lesz; aztán elolvastam a véleményeket és rájöttem, hogy valószínűleg semmi értelme nem lesz, de ha már megvolt felkentem. A történethez hozzá tartozik, hogy pont ezért olyankor használtam, amikor igazán nem problémás a bőröm, csak úgy plusz frissítőnek: nekem Baleás szinten beszívta az arcom egy 15-20 perc után (általában foltokban marad a krém, azt én le szoktam törölni és utána lemosni). Közel sem volt olyan karamella illata, mint vártam; azt az igazi tömény mindjárt megeszem karamellásat vártam, ez éppen hogy csak kicsit édeskés. Kicsit hidratálta az arcom, több mindent nem igazán csinált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Vanille23

2021. március 20.

Mit is mondjak...nem sok értelme van ennek a maszknak :D Nyilván nem is ígér sokat, azon kívül, hogy karamell illata van, 200 Ft-ért nem is nagyon várhatunk többet tőle. Az egyik tasakot teljes egészében felkentem az arcomra és jó sokáig fent hagytam. Egy alkalomra rengeteg ez a mennyiség, nem is szívódik be, és leszedni külön művészet. A második tasakot már két alkalomra osztottam el, így egy kicsit jobb, de a kevesebb is nehezen mosható le, és tulajdonképpen semmit nem csinál az arcommal, csak amíg rajtam van kellemes édes illatot érzek. Szóval azt hiszem bármilyen csábító limitált kiadású tasakos maszkkal áll elő a Balea, nem fogok többet ilyeneket venni, mert erre még 200 Ft-ot is sajnálok :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 20.

Csokiskeksz

2021. március 3.

Az illata nekem inkább vaníliás, nem kifejezetten karamelles, de az állaga kellemes, krémes, kifejezetten sok van a tasakban, így még a nyakamra is jutott belőle. Egynek elment, de vannak ennél nagyobb kedvenceim is a Balea arcmaszkok között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 3.

Grandma'2013

2021. február 23.

Ahogy az előttem szólók, én is a neve és a csomagolás miatt próbáltam ki. Karamell illattal engem mindig meg lehet venni, de ez semmi extra, illatot egyáltalán nem éreztem. Ami számomra kimondottan mínusz, az a rengeteg krém, ami a tasakban van. Eltenni nem nagyon szeretem, egyszerre felkenni ennyit meg felesleges. Még a kezemre is jutott... Nem rossz, egy kis hidratáló, minden különösebb plusz nélkül. Ár-érték arányban rendben van, de nem újravevős, ennél sokkal jobbak vannak még ebben a kategóriában is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 23.

Mute311

2021. január 7.

Nagyon nagyon csábító mind a csomagolása, s mind a neve, de nekem igazából semmit sem tett úgy az arcbőrömmel olyan kis kellemes de olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 7.

Juccimo

2020. december 2.

Tavaly a fehércsokis és a golden milk maszk után nem tudtam, mi jöhet még, amivel a Balea előrukkol, én meg ráharapok, erre tessék, hát persze, hogy a sóskaramell :D Hónapok óta, mióta először megláttam itt, hogy lesz ilyen arcmaszk, lestem a DM-ben, és mikor múlt héten végre megláttam, egyből vettem 4 (!!!) csomagot.
Csak tudnám, minek :D Tavaly a fehércsokis egész jó volt, a golden milk már kevésbé, de ez szintén inkább egy dizájnos, színes-szagos semmiség. Még az illata se valami nagy szám, és a hatása se, pedig jó sokáig fent hagytam, hogy mind a 8 millinyi krémet beszívja az egyébként a téli hidegben csontszáraz arcbőröm.
Lehetne 30 évesen annyi eszem, hogy már nem ülök fel ezeknek a cuki semmiségeknek, főleg, hogy egyébként fátyolmaszkokból is háborús készleteim vannak, de legalább lesz időm még letesztelni meg esetleg másokkal is leteszteltetni, és update-elni, ha esetleg mégis csoda történne.

De azért egy tasak elég lett volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

De azért egy tasak elég lett volna. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.