Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillag1219, Módosítva: 2013. április 13.

Kategória:   Samponok

Kiszerelés: 300 ml

Kiwcsi

2013. március 12.

Az illata miatt vettem meg, viszont már az első hajmosás után elkezdte zsírosítani a hajam.. adtam még neki egy-két esélyt, de egyre durvábban zsírosodott, úgyhogy én inkább hagytam ezt a sampont ://

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 12.

dodoos

2012. december 10.

A balzsammal együtt vettem meg és el voltam tőle ájulva. Minden tetszett benne! Az illata,a textúrája és főleg az,hogy milyen szép fényes és illatos tőle a sörényem. Aztán kezdődtek a bajok...alig fogyott el a tubus fele már viszketett a fejbőröm. Egész éjszaka vakaróztam tőle,és 3 napon belül hihetetlenül korpás lett tőle a fejem. Egy ideig fogalmam sem volt,hogy ezt mi okozza,aztán jöttem rá,hogy ez a "csodasampon". A hajam hetekig tropa volt,még azután is,hogy kidobtam. Kipróbáltam rá mindent...pl: Head&Shoulders-t,de nem használt. Aztán a Bánfi termékcsaládból a korpás,zsíros hajra való sampon segített. Soha többet! Még ha fizetnek se...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. december 10.

redberry.247

2012. október 16.

Nekem is az illata az 1.számú ok, hogy megvettem. Bár még hosszú távú hatásáról nem tudok beszámolni, az egész termékcsaládot (sampon-balzsam-pakolás) kipróbálva, úgy hogy semmi mást nem használtam, egyelőre nagy a szerelem. Puha, fényes, illatos lett a hajam, nem szöszölődik és nem utolsósorban szépek lettek a hullámaim, pedig ha tehetem soha nem hagyom meg. Remélem a továbbiakban is ilyen eredményt fog produkálni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 16.

erzsoka83

2012. július 29.

kb egy honapja hasznalom ezt a sampont,nagyon jo illata van de sajnos nagyon zsirositja a hajamat,nincs tartasa es ketnaponta kell mosnom amiota ezt hasznalom.Nagyon szerettem volna ha bevalik,az illata csabitott el,de nem veszem ujra.Az illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Hettii

2012. július 26.

Régebben használtam és szerettem is, viszont nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Régebben használtam és szerettem is, viszont nem venném újra.

maya

2012. július 23.

Egy időben használtam ezt a sampont, nem szárítottam a hajam és az illatát nagyon szerettem. De egy idő után sajnos nagyon elkezdett korpásodni tőle a hajam, azóta nem használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

matsek

2012. április 27.

Nem egy nagy durranás, de ár-érték arányban elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Nem egy nagy durranás, de ár-érték arányban elég jó.

zsuku

2012. április 19.

Nem szárította a hajam, viszont kissé viszket a fejbőröm, remélem nem ettől, még majd kiderül!! Olcsó és kb ugyanannyit tud mint a drágább száraz hajra való samponok!! Szóval 4-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 19.

Macska

2012. február 14.

Finom az illata, nem szárít és jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Finom az illata, nem szárít és jól tisztít.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Nem szeretem a Balea samponokat, de a legjobbnak még mindig ez tűnik közülük. A hajam fényes lesz tőle, viszont gyorsan zsírosodik, és még az illata is egész kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Narancssárga.