Balea

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Mattító és pórusfinomító krém, mely 24 órás hidratáltságot biztosít. Gyümölcssavat (AHA) tartalmaz. Vegán termék.

seasalt

2020. január 11.

Nem nagyon hidratál, de tényleg mattít. Nyárra jó lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 11.

Nem nagyon hidratál, de tényleg mattít. Nyárra jó lesz.

Demonshadow

2019. október 3.

Nem mattít és nem húzza össze a pórusokat, ezzel senki se áltassa magát. Az állaga miatt kevés is elég belőle, az egész arcon könnyedén eloszlatható, jól beszívódik, viszont a hideg időjárásban, szeles időben édeskevés a kombinált bőrtípusúaknak. Árban elég jó, és bár kombinált bőrtípusra is ajánlják, az én bőrömre kifejezetten rossz hatással volt. Amióta használom, egyre több lett a mitesszerem, nem győzöm őket nyomkodni, ráadásul olyan pattanásos lett az arcom, hogy nem csoda, ha valaki 18-nak is alig nézett, emiatt simán fiatalabbnak nézhetnek. Kicsit gáznak tartom, hogy tinédzser koromban nem volt ennyi pattanásom, mint amennyi ettől a krémtől lett. Amióta leálltam vele, látványos a különbség, kevesebb a mitesszer és újabb pattanások sem virulnak az arcomon, csak a régiekkel küzdök, hogy csillapodjon a gyulladás.
Óvatosságra intek mindenkit, aki hasonló bőrtípusra próbálná ki, bár lehet, hogy csak az én bőröm nem szerette az összetevőket, nálam viszont ez kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Piedra

2019. szeptember 21.

Illata nekem kicsit erős, viszont jó az állaga, könnyű felkenni. Meglepően sokáig tartja a mattító hatást, nem gondoltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

brigi50c

2019. szeptember 4.

Az én arcbőrömről azt kell tudni, hogy akár kifestem magam reggel, akár nem, délutánra rántott húst lehet sütni az arcomon az olajtól. Felkentem reggel, rosszallóan meg is jegyeztem magamnak, hogy mikor először utánakentem az alapozót (már egészen beszívódott a krém), ugyanolyan effektust képzett a pórusaimmal, mintha narancs héjára kentem volna, azaz pöttyös volt a tátongó póruslyukaktól, szóval ezen nem hinném, hogy sokat segített (legalább is az alatt a 2 perc alatt). VISZONT. Délután háromig se nem mászott el az alapozóm, se nem volt fényes egy olyan alapozónál, ami ekkorra már teljesen elemeire bomlik az orrom körül. Ötre azért már átfényesedett, de akkor sem vállalhatatlanul. Most, este tartok ott, ahol máskor kora délután szoktam, szóval olajkontroll primerként szuperül helyt állt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

cherry19

2019. július 19.

Nem az igazi nekem sajnos. Közepesen gyenge a hidratáló képessége, kellemes könnyed gél állaga van cserébe tele van denat. alkohollal, amit az intenzív wc-illatosító-szagú illatanyag is alig-alig tud kendőzni.
Ha több nap használom egymás után úgy érzem még szárazabb is a bőröm, mint amikor mást használok e célra. Nem mattít, pórusaim látványán sem javít, így ez számomra totál mellélövés. Második csillagot csak a jó beszívódás és az állag miatt kapja illetve mert nem okozott pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

2019. június 4.

Nyáron olajosan fénylő bőrömet sikerült kordában tartani ezzel a krémmel. PEdig hitetlen voltam, de a jó vélemények alapján megvettem a boltban.
egyeltlen csillag levonása az illat miatt, ami annyira erős, mintha egy parfümöt az arcomra fújtam volna. Imádom a citrusos illatokat, de ez még nekem is sok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 4.

DaisyAv

2019. május 26.

Nagyon jó kis krém. Látványosan összehúzza a pórusokat, és nem kell sok belőle. Most, hogy beköszöntött a jó idő egy pici cseppnyi catrice hd alapozóval keverem össze és gyönyörű egységes, matt réteget képez az arcomon. Könnyű a bőrnek és főleg a pórusok! Szépen fedi őket. Ennyi pénzért ajándék, plusz vegán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 26.

Emesh

2019. április 7.

Nekem működik. Olyannyira, hogy egy márkásabb krém után visszatértem hozzá. Puhítja a bőrömet, nyugtatja, de nem zsírosítja. Könnyű, gélszerű, de nem kell túl sokat használni belőle, akkor sminkelni is lehet rá. Csak egyszer, reggelente használom, ahogy általában csak egyszer krémezem az arcomat egy nap,zsíros bőrt szerintem nem szabad többször. Ez a krém elegendő hidratálást ad. Remek árérték arány.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.

nemesanna06

2018. szeptember 1.

Sose dobtam még ki krémet, de sajnos ezzel a termékkel meg kellett tennem. 2-3 napnyi használat után tele lett az orcám pattanásokkal, ahol egyeltalán nem jellemző. Abbahagytam a használatát, és pár nap múlva rendeződött a bőröm. Sajnálom, hogy nem jött be, szép reményeket fűztem hozzá:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Myselfie

2018. július 2.

Csodálom, hogy még nincs róla vélemény, hát leszek én az első! :)
Ez a krém szerintem az Alverdés mattító arckrém újragondolása lehet - szagok nélkül. :D
Állandóan átfénylő, zsírosodásra hajlamos bőröm van, eddig ez a legjobb mattító arckrém amit próbáltam! Önmagában, alapozó nélkül is észrevehetően mattabb a bőröm tőle, alapozóval (Catrice HD Liquid) pedig még jobb volt a hatása! Kifejezetten kellemes érzetű kis krém az arcon, nem túl sok vagy ragacsos.
Számomra olcsó és hatásos, egy próbát mindenképp megér azok számára, akik hasonló problémával küzdenek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Csodálom, hogy még nincs róla vélemény, hát leszek én az első! :)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.