Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszti98, Módosítva: 2016. március 10.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Makadámiadióolajjal ápolja as bőrt és védi a kiszáradástól. A mandulatej javítja bőre rugalmasságát. Az akácméz kényezteti a bőrt és megköti a nedvességet. Az E-vitamin megvédi bőrét a káros környezeti hatásoktól.

Flowergarden

2020. március 23.

Nagyon szeretem.Mindig van itthon belőle legalább 2.Gyorsan beszívja a bőröm, tápláltabb ,az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.

Jelizz

2019. június 26.

Nagyon jo mezes az illata! Konnyu az allaga es jol tisztitott. Nem nyujt semmi extrat sajnos ... nincs utana az arcomnak olyan hidratalt es friss erzese de ilyen aron ez belefer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Loona

2016. március 3.

Ajándékba kaptam egy felet (egy 8 milis tasakot), itt utánaolvasva pedig eleve nem maszkként, hanem esti arckrémként próbáltam ki. Nagyon zsíros, olajos arcbőröm van, ami krém nélkül is pár óra alatt csillog-villog, de bizonyos részein a téli hidegben most mégis húzódott, hidratálást igényelt.

Krémként használva ez egy nehéz (bár nem brutálnehéz - nekem valahogy mindig a classic fehér Nivea jut eszembe, ha valaki nehéz krémet említ. Na, annál azért valamivel könnyebb), kis adagban mégis egész könnyen beszívódó termék - nekem a fenti felállásra nincs is szükségem nagyobb adagra - és a jó hidratáló hatás mellett furcsa módon nekem konkrétan mérsékli a reggeli csillogást is. Eddig bármilyen más krémet próbáltam is éjszakára, mindegyiktől nagyon durván diszkógömbként ébredtem, ezzel kevesebb a csillogás, mint krém nélkül :O

Pattanást, komedót, bármilyen irritációt nekem nem okozott.

Az illata nekem így télen kifejezetten kellemes, jól esik, ahogy a (nem annyira természetazonos, de hát a méz ilyen) mézillat finoman körbeleng elalvás közben. Közvetlen felkenés után elég erős illata van, de a java pár perc alatt elillan, csak egy halvány, nem tolakodó illatka marad. Az biztos, hogy mind az illata, mind a hatása hamarosan sok lesz az én bőrömnek/orromnak, így ha elfogy (ami még mindig nem történt meg, pedig harmadik hete használom), egyelőre nem veszem újra, de jövő télen lehet, hogy megint visszatérek hozzá, most kellemes élmény volt használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Pattanást, komedót, bármilyen irritációt nekem nem okozott.

aranypáva

2016. február 3.

Az illata fantasztikus, de sajnos kicsit zsírosítja a bőröm, így keveset viszek fel, azt is hidegebb napokon. Heti többször nem használom, így megfelel, de a szőlős és a levendulás jobban tetszett. Egyébként jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

mzsani

2016. január 10.

Kellemes az illata, kikapcsolódáshoz tökéletes. Megfelelően hidratál, én maszkként használom, mert egy idő után nehézzé válik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

SimonO

2016. január 9.

Az első arcmaszk, amit a Baleatól kipróbáltam, kibontásakor erős akácméz illat csapott meg, amit még felvitel után is lehetett érezni. Ez nem befolyásolja az értékelésem, nincs ellenemre ez az erős mézillat, másoknak lehet, hogy zavaró tényező lehet. Ez a termék egy könnyű bőrregeneráló pakolás, nagyon puhává és üdévé frissítette az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 9.

hlillus

2015. november 28.

Ez az első Balea arcmaszkom, de nem az utolsó. Nagyon elégedett vagyok vele.
Elszőször felvittem pakolásként, majd miután a bőröm egy részét beitta (kb. 20 perc), alaposan belemasszíroztam az arcomba a maradékot, még hatni hagytam sok időn át, aztán sima langyos vízzel lemostam, amit már "nagyon nem kért". Az eredmény nagyon puha, szép tónusú, rugalmas bőr. Mindenképpen újraveszem.
Imádom a méz illatát, amit itt alaposan éreztem, jól kenhető az állaga, elegendő a mennyiség, ráadásul ilyen baráti ár... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Ez az első Balea arcmaszkom, de nem az utolsó. Nagyon elégedett vagyok vele.

hena

2015. október 31.

Nagyon szuper! Az itteni vélemények hatására nem maszkként, hanem éjszakai hidratálóként használom. Szép puha lesz tőle a bőröm, semmi irritációt nem okozott és az illata is mesés. 1 tasak így elég sok alkalomra elég, a tárolására kellene egyedül kitalálnom valamit, mert beszáradt egy picit a végére :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

alcyone

2015. szeptember 30.

A két kis tasakból egyelőre csak az egyiket nyitottam ki, ami 3 alkalomra is elegendő volt. Már az illata is nagyon finom volt, de a bőröm szinte itta (mértéktelenül) a benne levő finomságokat. Utána nagyon jó puha, selymes tapintású bőröm volt, pedig elég problémás az arcom, főleg ebben az őszi-téli időszakban. Éppen ezért kimondottan örülök, hogy ilyen plusz hidratáló dolgokkal tudom magam kényeztetni egy nehéz, fárasztó nap után, ami jól láthatóan még használ is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

kismadár

2015. szeptember 15.

A két kis tasak nem csak 2, hanem 4 használatra is bőven elég, nagyon bőséges, nagy adag. Rettentően jól hidratál, érezhetően kisimítja és feltölti a bőrömet. Amennyit csak tudott magába szívott a bőröm, de egy tasak tartalma olyan sok volt, h sok még így is rászáradt az arcomra. Én este tettem fel, és nem mostam le, ebben aludtam, mintha hidratáló krém lenne. Tényleg nagyon gazdagon ápol, így mást nem is használtam. Reggel szépen letudtam mosni, amit nem szívott be a bőröm. Valóban jó ötlet hidratálókrém helyett használni minden nap, tényleg egy olcsó és nagyon hatásos szerről van szó. Egyedül az illata miatt vonok le csillagot, olyan szinten erőteljes igazi méz illata van, hogy én szabályosan rosszul voltam tőle, pedig nem büdös, csak annyira tömény méz illat, h ekkora koncentrációban nem bírom szagolni. :-) Meglátjuk, hogy megbarátkozom-e vele, ha minden nap, de sokkal kisebb mennyiséget fogok belőle használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate, Sodium PCA, Lactose, Lactic Acid, Pantolactone, Fructose, Inositol, Niacinamide, Urea
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Niacinamide, Tocopherol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Cetearyl Alcohol, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Decyl Oleate, Ethylhexyl Isononanoate, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Arachis Hypogaea (Peanut) Oil, Isopropyl Myristate, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Xanthan Gum, Lecithin, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Isopropyl Myristate, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Beta Carotene
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Egy nem szabályos összetevő név, melyet az Eminence termékek összetevő listáján találunk. Hogy a glycinenek milyen származékát rejt ez a megnevezés azt sajnos nem tudni. Lásd glycine.