Balea

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 3.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Csillogó, lehúzható arcmaszk tengeri alga kivonattal, mélytisztító hatással. Vegán termék.

SimonO

2019. november 15.

Poénból próbáltam ki, jól hidratálta az arcbőröm, puha, bársonyos tapintású lett a használata után. Ráadásul érdekesen is néz ki. Ennyiért megérte az árát.
Minden bőrtípusnak ajánlható arcfrissítő termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Minden bőrtípusnak ajánlható arcfrissítő termék.

Klau16

2019. augusztus 16.

Borzalmas. Annyira nehezen jön le. Utána teljesen kipirosodott és égett a bőröm. Soha többet újra. A másik maszkot azonnal eldobtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

KHVivien

2019. május 24.

Poénból vettem meg. A mélytisztító hatás szerintem elmaradt,de nagyon puha volt utána az arcom. Ez az ezüst szín elég vicces, feldobta a kedvemet. Nekem nagyon nehezen száradt meg,de a lehúzásával szerintem nem volt különösebb probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

lviki

2019. május 13.

Szerintem borzalmas. A dmben a csomagolás megfogott, gondoltam cuki kis cucc es kb az osszes balea maszkot kedvelem így egy probat megert. Mar otthon eloszor sokkot kaptam, amikor az ezüstszínű ragasztószerű valami jött ki a tasakbol.eleg nehezen szaradt, persze kozben eleg viccesen csillogott villogott a fejem de sokáig nem tudtam mosolyogni magamon, mert elkezdett szaradni es huzodott ossze az egesz arcom. Én 10 percig hagytam fent, de brutál módon húzott. Aztan jott a neheze... oke hogy lehuzhato... de ez faaaaj (nem..nem vagyok kényes!!) de azt hittem lehúzom a bőrom is vele egyutt.. (babahajra, szemoldokre véletlenül se menjen ra mert felér egy gyantával siman)... végeredmény : 0 azaz nagy nulla. a cuki csomagolasa miatt kap csillagot es a brutto 8perc joledvert amit a tukor elott toltottem hogy rohogjek az ezust színben pompazo fejemen. Én elkerulom ezt a termeket nagyivben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nem igazán éreztem különbséget. Picit puhább volt a bőröm, de szárította eléggé. Tisztábbnak sem igazán éreztem, a pórusaimat biztosan nem húzta ki.
Viccesnek vicces :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Viccesnek vicces :)

googles

2019. március 17.

Csak a lehuzhato maszkokat szeretem.
Ezt gyorsan es ovatosan kell felvinni (szemoldokre, hajra nem jo, ha kerul).

Nekem eszrevehetoen tisztitja a boromet.

A lehuzas fajdalmassaga szamomra erdekes kerdes. Akinek ez faj, az mit csinal, amikor menstrual, vagy ha vert vesznek tole, vagy esetleg injekciot kap? Vagy amikor neadjisten valami tenyleg fajdalmas dolog tortenik vele? Persze tudom, tudom, sokfelek vagyunk, a fajdalomkuszobunk is mas, de megis...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 17.

Csak a lehuzhato maszkokat szeretem.
Ezt gyorsan es ovatosan kell felvinni (szemoldokre, hajra nem jo, ha kerul).

Nekem eszrevehetoen tisztitja a boromet.

rottya

2019. január 23.

Nem sokat használt és nagyon fájt lehúzni,utána is égett az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Nem sokat használt és nagyon fájt lehúzni,utána is égett az arcom.

Vattacukor1990

2019. január 13.

Nem vettem észre látványos változást tőle, de már csak a színe miatt is megéri kipróbálni, jobb kedvre derít az ezüstösen fénylő, világoskék színével. Az illata nekem tetszett.
Elhasználtam egy alkalomra az egyik részét, sehogy nem lett volna elegendő két használatra. Sűrű, ragasztószerű anyag, viszonylag gyorsan elkezd száradni, ami miatt nehézkes eloszlatni az arcon.
Száradás után igaz, hogy egyben le tudtam húzni, de nagyon megtépte közben a bőrömet, vitte magával a kis piheszőröket is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Szntagi

2018. december 10.

Nekem bevált, jo az állaga, hamar megszarad, szerintem nincs erős illata. Szem környékre ne kerüljön , mert tenyleg letepi az arcod:))
En többször ujra vettem, sot betankoltam belole.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

En többször ujra vettem, sot betankoltam belole.

Kinga79

2018. december 2.

Nekem lehúzható maszk fétisem van, így ezt is kipróbáltam. Egyik sem fájt még ennyire, valamint más maszk nem tépte ki a homlokomról azokat a nano pihéket. Mintha nem csak simává tenné a bőrömet, hanem kicsit szárítaná is, bár lehet azért érzem ezt, mert télen szárazabb a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Hidratálók: Glycerin, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol