Balea

Ár:   300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. szeptember 6.

Kiszerelés:   1 db
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Puha, aktív szenes fekete szövetmaszk, mely egyszerre ápolja és tisztítja a bőrt. Hatóanyagai, a szalicilsav és a cink felveszik a harcot a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és megakadályozzák az újabb bőrhibák kialakulását. Vegán termék.

Kielemeztük a hónap krémjét: Balea Tuchmaske mit Aktivkohle-Vlies

szeplovigyor

2020. június 16.

Egy sima maszkot szerettem volna egy kis nyugis estére és akkor csak lekaptam ezt.
Én az Ordinary AHA/BHA hámlasztója után használtam eddig, ami nekem amúgy nagyon erős és néha odapirított az arcomnak. Azután ez a hűsítő érzés amit ad, rendkívül jól esik és én hiszem azt, hogy ez miatt kelek fel reggel puha és szép bőrrel.
Van hogy sokkal tovább hagytam fenn mint 10 perc, eddig nem történt baj.
Az illata számomra nagyon kellemes.
A maradékot én is szét szoktam kenni a nyakamon és máshol. A tasakból is kiszoktam kapargatni ami ott maradhatott, de tényleg csak az eláztatott maszk van benne és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Van hogy sokkal tovább hagytam fenn mint 10 perc, eddig nem történt baj.
Az illata számomra nagyon kellemes.

Tviki993

2020. május 17.

Most kezdtem el a koreai bőrápolást követni, így a fátyolmaszkok is most kerültek előtérbe az szépségápolásomba.

Ez a maszk jól be van áztatva, kellemes hűsítő érzés volt benne relaxálni!
10 perc után levettem , a maradékot bemasszíroztam!

Puhább, egységesebb és kisimultabb volt utánna az arcom!

Nem mondom , hogy csodaszer , de hiszek is benne így valószínűleg újra fogom még venni, kísérletezek mással is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Ez a maszk jól be van áztatva, kellemes hűsítő érzés volt benne relaxálni!
10 perc után levettem , a maradékot bemasszíroztam!

Puhább, egységesebb és kisimultabb volt utánna az arcom!

Gica81

2020. február 21.

Nem sok reményt fűztem hozzá, mert már volt egy fátyolmaszkos kísérletem és akkor nem igazán fogott meg ez a fátyolos feeling, de mivel ez nem volt túl drága így jött velem haza.
Egy bajusz és szemöldök gyanta után tettem fel magamnak és nagyon szuperül megnyugtatta a bőrömet. Hidratálása és az illata is jó, de én a nyugtató hatása miatt adok neki 5☆. Vlószínűleg újravevős is lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

vkata96

2020. február 20.

Még csak néhányszor használtam. Az illata kicsit fura nekem, de nem erős. A leírásnak megfelelően 10 percig hagyom fent, ezután bemasszirozom az arcomba a felesleget. Ez pár perc után maradéktalanul be is szivodik és friss, puha érzet marad utána. A szalicilsav miatt (meg amúgy is) mindig hidratálok utána. Hatását még nem vettem észre, de egyébként tök kellemes néha feltenni ezt a maszkot, eldőlni és kicsit relaxálni :) már emiatt is megszerettem, illetve a kedvező ára miatt.

UP: mostanában többször használom, mert egy ideje nem lehet kapni a The ordinary szalicilsavas hámlasztóját, de hosszú távon sajnos nem hozza azt az eredményt. Kicsit puhít de a gyulladásokkal nem nagyon tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

LadyBleu

2019. szeptember 20.

Nem értem a véleményeket! Imádom! Rettentően jól bevált nekem. Annyira szép összetevők vannak ebben a termékben egy pattanásos bőrre. Nagyon jól mattít és közben hidratált, puha bőrt is varázsol. Aki nem tudja felrakni ezt a maszkot, az magára vessen. ;) Tényleg nem tudom hova tenni a rengeteg negatív kritikát. Nekem ez egy csodaszer. Ne várjuk már egy darab fátyolmaszk használatától, hogy eltűnteti az összes pattanást és miteszert! Viszont az én bőrömet szuperül lenyugtatta, és a miteszereimet is halványította. Nagyon elégedett vagyok, biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

sziluetta

2019. augusztus 24.

Egy nagyon pattanásos időszakon vagyok túl, ezért próbáltam olyan fátyolmaszkot keresni, ami kifejezetten erre a problémára ad megoldást. Elfogyott a szalicilsavas szérumom és boldogan láttam hogy ebbe van, alapvetően a feketeszenes cuccokat is csípem, meg amúgy is már ki akartam próbálni ezt a maszkot. Alapvetően használt, pár kijönni akaró puklim visszahúzódott, adta azt a hatást amit a szalicilsavas cuccok produkálnak rajtam és valamennyire hidratált. Amúgy ez az első maszk, ami méretre is tökéletes. Ami viszont nem tetszett: 1. szerintem kevés volt benne az anyag 2. rengeteg fekete szöszt hagyott az arcomon, ezért a legszívesebben lemostam volna a bemasszírozás helyett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

SzL

2019. augusztus 8.

Most használtam először ezt a maszkot, de nem voltam vele teljesen megelégedve. Számomra túl száraz volt, pedig én azt szeretem ha jó sok cucc van benne mert olyankor a dekoltázsomra is jut bőven. Így nekem nem volt annyira szuper.
A hatása nekem nem volt hatalmas csoda. Nem volt rossz, egy átlagos szövetmaszk. Minimálisan hidratált, annyira nekem nem húzta össze a pórusokat. Egy picit bizsergette a bőröm, de úgy kifejezetten nem csípet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

zsoxcore

2019. augusztus 1.

Jó méretű és anyagú maszk, elegendő hatóanyag van benne. Használata után puhának, üdének és tisztábbnak éreztem az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

stripedpanda

2019. július 15.

Pont annyit tud, mint amit egy 300 ft-os maszktól várhatunk, talán többet is.. :) A mérete pont jó, nem óriási, anyag van benne bőven, az arcom puha és hidratált lett a használata után, a kisebb gyulladásokat is lehúzta. Szerettem, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 15.

Jane

2019. július 11.

Egy kiadós arc kinyomkodás után tettem fel. Nagyon meg voltam elégedve vele, pihe puha lett tőle a bőröm, összehúzta a pórusokat és láthatólag hámlasztott is. Amire figyelni kell, hogy miután felszívódott, célszerű kicsit hidratálni. Enyhén csipkedi is a bőrt. Amiért viszont csak 4 csillagot kap tőlem az az, hogy némi gyulladáscsökkentő hatást is vártam volna, tekintve, hogy alapvetően pattanásos bőrre gyártották.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Lonicera Japonica Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Zinc PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Lásd még: algakivonat.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.