Balea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mya, Módosítva: 2015. január 18.

Kategória:   Testápolók

Engedj a csábításnak! Élvezd a Balea Young "cukorfalat" testápoló krém ellenállhatatlan illatkompozíciójának frissítő hatását. A kókuszolaj intenzíven hidratálja és ápolja a bőrt. Az értékes olívaolaj bársonyosan puhává varázsolja, a shea vaj pedig megnyugtatja és hidratálja a bőrt.

itsmedalma

2017. október 5.

Szuperédes illat, imádtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Szuperédes illat, imádtam :)

prne0919

2015. július 1.

Nagyon jó testápoló volt. Az illata vicces volt. :) Ma már nem használnám, de pár éve még pont a koromnak megfelelő volt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 1.

peach

2015. június 5.

Megőrültem ezért az illatért, de a tégely végére már hányingerkeltő volt. Ettől függetlenül 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

Tigercat_haters

2015. május 19.

Jaj,hogy ezt én mennyire imádtam!Van még egy icipici belőle.de az az aranytartalékom:) Bár az illatát így 1,5 év után nem annyira érezni néha-néha előveszem nosztalgiázni és szagolgatni:) Szuperül hidratál,és az árát teljesen megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

Kodi

2014. december 14.

Remekül hidratálta télen viszketésben kikészült vádlimat és az illata is mennyei volt. Kár, hogy már múlt időben beszélek róla. Remélem egy szép napon valami más néven visszatér a kínálatba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 14.

tamikaaa

2014. október 1.

Szeretem az ilyen sűrű krémeket, szóval nálam nagyon bevált, jól hidratálja a száraz bőrt. Viszont az illata nekem egyáltalán nem tetszik, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 1.

K.Klaudia

2014. október 1.

Az illata miatt vettem meg, ami először bejött, de később már inkább kellemetlen volt. Nem nagyon szerettem, mert ragacsos érzetet hagyott maga után.

Makk Zsuzsó

2014. július 30.

Ezzel a cuccal engem megvettek kilóra. Kész.
Inkább kéz/lábkrémnek használom, melegben nem kenem tetőtől talpig. Jó összetevők, jó ár, nem tudok negatívumot mondani. Simán veri a méregdrága testvajakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Ezzel a cuccal engem megvettek kilóra. Kész.

piskótatészta

2014. június 1.

Nekem sajnos nagyon nem jött be,pedig az illatát imádom. Egyáltalán nem szívódott be,és ragacsos hatású is volt,ami nyári melegben még kellemetlenebbé tette. A kukába csak azért nem dobtam,mert szeretem időnként megszagolni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

djsmithpopo

2014. április 12.

Ez nálam abszolút a "mennyei illatú" testápoló, ugyanakkor vegyesek az érzéseim vele:
pozitívumok:
- tartósan hidratálttá varázsolja a bőrt
- isteni illata van (már aki szereti az édes, cukros illatokat)
- olcsó árkategória- óriás kiszerelés
- függőség alakul ki az illat miatt, a bőrünk javára

negatívumok:
- nehezen kenhető, sűrű formula (én amúgy se szeretem az ilyen óriás tégelyeket a szöszök miatt)
- olcsóság ide-vagy oda, nagyon gyorsan elfogy
- nekem nem jön be ez a "cuki" csomagolás
- nem szívódik fel tökéletesen, egyfajta puha, viaszos érzet marad utána (ez ugyanakkor pozitívum is lehet, mert elég 2 naponta használni)

végkövetkeztetés: biztos, hogy újra meg fogom vásárolni, mert az illatának köszönhetően napi rendszerességgel hidratáltam a bőrömet, más testápoló ilyet nem tudott kiváltani belőlem
+az összetevői se annyira vészesek, szerette a bőröm. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.

pozitívumok:
- tartósan hidratálttá varázsolja a bőrt
- isteni illata van (már aki szereti az édes, cukros illatokat)
- olcsó árkategória- óriás kiszerelés
- függőség alakul ki az illat miatt, a bőrünk javára

negatívumok:
- olcsóság ide-vagy oda, nagyon gyorsan elfogy
- nekem nem jön be ez a "cuki" csomagolás

+az összetevői se annyira vészesek, szerette a bőröm. :-)

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0