Balea

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kátya, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A különösen bőrbarát Balea 3 in 1 arctisztító gélt kifejezetten a problémás, vegyes bőrtípus igényeinek megfelelően fejlesztették ki.

A gyümölcssavak a gyümölcsökben fordulnak elő. Antimikrobiális hatásuk révén tisztítják a bőrt. Arctisztító gélként a pórusok mélyéig tisztítja a bőrt. Gyengéden és alaposan megtisztítja a bőrt a szennyeződésektől és a smink maradványoktól. Bőrradírként tágítja a pórusokat, így könnyebb eltávolítani a pattanásokat és a miteszereket. Intenzíven tisztító maszkként szabályozza a faggyútermelést, egyenletes matt hatást kölcsönöz a bőrnek, és nyugtatóan hat rá.

Gesztenye4

2018. november 24.

Négy éven át használtam gimnazistaként. Már utólag visszagondolva nagyon bánom, hogy minden nap felkentem, mert gyakorlatilag minden nap leradíroztam az arcomat. Akkoriban kevésbé volt problémás a bőröm, talán a mostani katasztrófa-állapotnak ez is az előzménye. Radírnak még mindig szívesen használnám, de a bőröm már nem tolerálja az illatosított kencéket. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

Kinguci123

2018. június 14.

Többször is ruháztam be rá. Ár érték arányban nagyon korrekt. Nem kell belőle sok, akár egy mogyoró szemnyi is jól fejti ki a hatását. Az illata is kellemes. Bármikor újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

zsoxcore

2017. június 7.

Kellemes, citrusos illatú termék, apró radírozó gyöngyökkel. Körülbelül heti két alkalommal használtam radírozás gyanánt. Használata után tisztának, frissnek éreztem a bőrömet. Nincsenek hatalmas gondok a bőrömmel, így ez a termék tökéletesen megfelelt a számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Nikimaki

2016. október 2.

Mikor megvettem nagyon jól kitisztította a pólusaimat. Mondjuk a miteszerekkel nem sok mindent csinált. Aztán minden nap használtam, és elkezdett pattanásosabb lenni az arcom. Ha néha használom, akkor jó.

Update: Hála a pubertásnak az arcbőröm tele volt pattanással. Most már szépen beált. Néha van egy kettő. Minden este ezzel mosom és bavált. Újra is vettem.:) A miteszerekkel semmit nem kezd ez az egy hátránya.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 2.

Reese

2016. szeptember 17.

Évekkel ezelőtt vettem egyet, de szörnyű volt, allergiás voltam rá, vörös égő bőr.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

bcanfly

2016. július 5.

Még csak pár hete használom, de nekem eddig tetszik. Friss és tiszta érzetet hagy az arcbőrömön.Szárasságot nem tapasztaltam eddig, de minden nap hidratálózok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Wildflow

2016. június 30.

Na, ez a termék nekem a klasszikus sokat ígér, de semmi... nehéz volt lemosni, fura, meszes állaga volt, nem szívesen használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

umpalumpa

2016. február 23.

Inkább arcradírnak és helyileg patikra pakolásként kenem magamra. "Sima" arcmosásra mást szoktam.
Kicsit megmarad a glicerines réteg a használata után, de enélkül lehet, h nagyon szárítana. Igazából jó, bár kicsit illatos és pakolásként egy darabig érzem az arcomon. Nem "bontogatja ki" a patikat, ahogy vártam. Szívesen használgatom, nem tartom csodaszernek. Megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 23.

Dorika92

2016. február 8.

Az arcbőröm igazi vegyes bőr. A homlokom és az állam zsírosabb miteszeres pattanásos, az arcom többi része pedig iszonyú száraz.... Még csak most vettem pár napja de az első benyomás szuper! Alaposan letisztítja a bőröm, jó érzés utána hogy "száraznak" érzem a bőröm. Szeretem, hogy pici szemcsék vannak benne. Én arclemosás közben is jobban megdörzsölöm vele a problémásabb részeket, és lemosás után igazán frissnek érzem a bőröm! Remélem nem fogok benne csalódni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

mvikii1995

2016. február 4.

Nekem sajnos semmit nem ér, pont mint a többi 3 az egyben termék. Még csak tiszta sem lesz utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Kémiai hámlasztók: Gluconolactone
Vitaminok: Panthenol