Balea

Ár:   599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. július 28.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavval és cinkoxiddal. Pattanások, mitesszerek és bőrpír elfedésére.

lilibeck

2016. február 11.

Nem jó. A szemhéjamra használom mint alap. A legvilágosabb árnyalat is viszonylag sötét és sárgás. Nehéz a bőrnek, nem lehet vele jól dolgozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

BlueBunny

2015. október 22.

Nem jött be... Ragad, egyáltalán nem tartós. Tini korom elején vettem mikor az első ragya megjelent, kár volt, még több lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 22.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. szeptember 13.

Tavaly május körül vettem a 03-as árnyalatot, és csak mostanában kezdett el kissé fura szaga lenni. Egészen a nyár végéig tök jó volt, nagyon jól fedett, a színe tökéletes volt. De akkor jött egy nagyon meleg nap, és véletlenül az ablak előtt felejtettem. És este beraktam a dobozkámba a többi cuccom közé és legközelebb csak januárban került elő. Hát amikor kinthagytam a napon megolvadt, és a télen, deformálódottan visszaszilárdult. Mikor megláttam nem tudtam sírjak, mert imádtam, vagy röhögjek, a bénaságomon. Jelenleg mást használok de ha elfogy a mostani újraveszem, mert ez nagyon tuti. Az olvadás miatt csak négy csillagot kap, de ha akkor figyeltem volna most hat csillagot kapna. Mindenképp érdemes kipróbálni!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

giudittak

2015. július 24.

Egy csúnya piros pötty miatt vettem meg, egyrészt hogy valamennyire eltakarja, másrészt mert ugye ebben van plusz hatóanyag. Ezek a stiftek sosem olyan tökéletesek, mint a sima kozmetikai korrektorok, nem fednek olyan szépen, de remélhetőleg hatásosak. A korrektort mindig úgy érdemes felvinni, hogy a problémás területnél, tehát a pattanásnál nagyobb körben, majd a szélét szépen ujjal eldolgozni, elegyengetni, így nem olyan feltűnő :) Másrészt érdemes inkább a tiszta ujjbeggyel felvinni, mint a pattanásra magára rányomkodni, hogy ne fertőződjön a stift, és ne hordjuk szét a bőrön máshová is a bacikat, újabb pattanásokat előidézve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 24.

Cary

2015. július 8.

Alapvetően jó meg szeretem és nem is lesznek tőle pattanásaim, de elég nehéz úgy elkenni, hogy ne látszódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 8.

kovacsrekaa

2015. június 30.

Mit is mondhatnék róla..
Kezdjük az elején. Alapvetően gyűlölöm a korrektort. Lehet ez stfit, folyékony... bármilyen..
Sajnos ez a nagy meleg nem tetszik a bőrömnek, ezért kerestem rá valamit. Össze is szedtem egy tucat balea terméket.. De úgy gondoltam kéne egy korrektor, ami a mostani szolizott/napozott bőrömhöz passzol. Nekem a 20-as natural passzol most, lehet telire a világosabbat kell vennem.
Be is kentem vele a pattanásaim, az egyiken érzem hogy valami történik. Mivel keveset aludtam, csúnya lila karikáim vannak a szemeim alatt.. Na itt a korrektor használata közben kezdtem ideges lenni. Kenem újjal, nem jó. Kenem magában, nem jó. Itt fel is hagytam fele, be is dobtam a sminkes dobozomba. Aztan vissza mentem a fürdőszobába a hajamat fel tűzni, és láss csodát. Valamennyire el takarta, de nem annyira mint azt én szeretném.. De a semminel jobb, talán párom sem kap tőlem frászt ha meg lát :D az tény, hogy hamar el is tűnik, de ezt én a nagy melegnek tulajdonítom, illetve 599 Forintért nem várom el hogy 8-12 órát fent legyen. :)

update: nappalra eleg ritkan hasznalom. Viszont aza rcomon ki jott ketto olyan potty, amik szepen pirosan vilagitanak, de teafaolajos kenegetes sem hat nekik.. ki sem tisztithatoak, de a gyulladas sem mozdul. Na ilyenkor elo kapom, estere szepen be is kenem vele az aldozatomat. Reggel csodalatosan ki tudom tisztitani a pottyom, ami csak egy kis szappanos mosast, kremet majd egy keveske teafaolajat igenyel. Ejjelre hasznalva szerintem baromi jo :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

Mit is mondhatnék róla..

Regi

2015. június 4.

Borzasztó! Nagyon hamar elillan az arcomról akkor is ha púderrel fixálom, pedig nem lenne olyan rossz, de tényleg kicsit nehéz eldolgozni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 4.

lillus917

Korcsoport: < 18
2015. május 2.

Nagyon szeretem! Szépen eltakarja és gyorsan le is szárítja nem a legprofibb, de a célnak tökéletes én nagyon szeretem! :) Láttam hogy sokan írták hogy nehéz eldolgozni egy ideig én is így voltam, de láttam hogy sokan beleütögetik a bőrbe. Én is ezt alkalmaztam a gyűrűs ujjammal (mert az a leggyengébb ujjunk) beleütögetem a bőrömbe így tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. május 2.

alexandra001

2014. október 23.

Borzasztóan nehéz elkenni rendesen, valamint egyáltalán nem lesz utána természetes a hatás. Egyáltalán nem tartós. Nem is használtam el, kb 3 használat után ment a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

fioretta

2014. szeptember 6.

Sajnos én is azt tapasztaltam, hogy nehéz szépen elegyengetni a bőrön, elég kemény. 01 Natural van meg, a bolti csalós fényben azt hittem ez tökéletes lett, de a nappali természetes fényviszonyok között sajnos nagyon elüt a bőrszínemtől. Ezen okokból csak otthon használom, arra tökéletes, a pattanásokat nagyon hamar leszárítja és a nyomát is viszonylag hamar eltünteti, de az utcai elfedésükre inkább mást használok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

Antioxidánsok: BHT, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0