Balea

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: davincsike, Módosítva: 2016. május 1.

Elfedi a bőrhibákat, mattít és eltünteti a pirosságot.

2 árnyalatban kapható

Szancs98

2017. július 31.

Első alapozóm volt, így nem volt viszonyítási alapom... sajnos! :D Akkor azt hittem, hogy jó, de nagyon nem volt az. Narancssárgára oxidálódott, egyáltalán nem mattított, sőt, még zsírosította is a bőrömet és vagy nem lehetett rendesen eldolgozni, vagy utána foltosodott be, nem tudom, de mindig azon kaptam magam, hogy foltos a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

Beaa662

2015. március 12.

Vizes az állaga, használat előtt mindig felráztam. A fedése közepes. 2 hétig folyamatosan használtam, és csak fokozta a pattanásaim számát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 12.

hedikadlecsik

2014. november 23.

A legvilagosabb arnyalatot vettem meg par evvel ezelott..hat ez egyszeruen siralmas:D sotet es olyan vizes macsmagos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 23.

lillus9800

2014. augusztus 13.

Fedése közepes.A pattanásokra jó hatással van,mattít.Én is 3 árnyalatot láttam a dm-ben.kipróbáltam, de nekem nem igazán jött be(felrázom használat előtt).Nekem beleül a pórusaimba,ami nagyon látszik,zavar.Utcára nem használom de gyorsegélynek jó lesz.Leváltottam más fajtára.Nem azt mondom hogy nagyon rossz,csak valakinek beválik,valakinek nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Kylanee

2014. augusztus 2.

Fedni szépen fed, A patikra tényleg jó, de csak ha folyamatosan használom, ha abba hagyom 100X rosszabb. Nekem csak 5 percig mattít. Utána még fed sokáig, de csillog, viszont sajnos a bőrömön ha a puderként is használom akkor csúnya mű hatása van és nem szeretem, egyébként a púdere is nagyon jó lenne, ha nem az én bőrömön használnám. =) Mindkettő nagyon jó kis cucc. Mindenképp újra veszem, mert eddig ez a legjobb amit használtam és nem fáj tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 2.

jujo

2014. március 9.

nekem nagyon bejött, nem zsírosít, tényleg mattít, és egész napon át tart. a kőpúderrel együtt tényleg nagyon tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

rinka

2014. március 2.

Szóval, ezt az alapozót, azoknak ajánlom, akiknek pattanásos a bőre. Normál bőrt kiszárítja. Én a homlokomon lévő pattanásokra használom. Korrektorral kiegészítve tökéletesen kordában tartja a pattanásokat, a hozzá tartozó púderrel pedig ellehet tüntetni az egyenetlen felvitelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

Bogi Mali

2014. február 3.

Egyszerűen szörnyű, már nagyon megbántam, hogy megvettem. A szaga valami borzasztó, felkenés közben nagyon irritálja az orromat. Szerintem nem fed semmit, nagy pénzkidobás és nincs is semmi amire fel tudnám használni. Nagy csalódás volt :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.

nitavondee

2014. január 19.

Eldolgozhatatlan, nem egyenletes mással keverve se jött be, június óta próbálkozom vele, most landolt a kukában...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 19.

jpetruci12

2013. december 28.

Az a helyzet,hogy ez az első alapozóm.Fedése nem sok van,de az orr alatti pirosságot megszüntette nekem. Mattító hatása tényleg megvan.Az orrom mindig csillogott és ez elfedte.De a szem alatti karikáimra még mindig nem eléggé jó így korrektor kell hozzá.Annyira egyelőre nem vagyok rossz véleménnyel róla,de majd csak több használás után tudok többet írni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

fűrészpálma (saw palmetto) termésének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló összetevő. Szájon át bevéve a kivonat csökkenti a férfiakban a dihidrotesztoszteron szintjét, emiatt a prosztata-megnagyobbodás kezelésében használják sikerrel. Paula Begoun szerint ezzel a hatással függhet össze az a feltételezés is, miszerint csökkenti a kopaszodást, bár ezt kutatások eddig még nem bizonyították. Összességében átlagos összetevőnek tartja.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.