Bali Body

Ár:   €32.25   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sophie19, Módosítva: 2020. május 18.

Ár:   €32.25
Kategória:   Testápolás

Rendkívül sötét önbarnító hab. Ez a könnyű, gyorsan száradó barnítóhab mély, arany ragyogást kölcsönöz, miközben a bőrt hidratálja. 100% -ban természetes DHA-val formulálva, nyugtató kamillakivonattal, kávémag-kivonattal. A gránátalma-kivonat révén a bőr puha és ragyogó lesz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

brizsitte

2021. május 28.

Csomagban rendeltem, ezen a terméken kívül a felvitelhez ajánlott kesztyű és az arcra használható barnító víz volt a csomag tartalma, így 66 Euro (24-25 ezer Forint) lett a végösszeg, ha csak ezt a terméket rendeltem volna, akkor 30 Euro (kb. 11 ezer Forint), ha veszek mellé kesztyűt, akkor azt 11 Euroért ajánlják fel, amúgy a kesztyű önmagában 14 Euroba kerül.

Egyelőre barátkozom vele, sajnos nem tartottam be az ajánlottakat és tusolás után egyből magamra kentem, hát olyan is lett a végeredmény... A könyököm, térdem, ujjperceim durván csúnya okkersárgák lettek, a bokáim szintén, felvitelt követően nem igazán vártam a száradással (jó, ha 5 percet) és bele ugrottam egy bő pólóba, ennek eredményeképp a póló felszívta a barnítót, így inkább az barnult és nem a testem, a tenyeremet meg nem is részletezném. Szóval mindent elrontottam, amit el lehetett. Nem tudom a kesztyű nélkül hogyan lehet szépen, egyenletesen felvinni, mindenesetre én semmiképp sem próbálkoznék vele, arcra szintén nem kenném. Kicsit túltoltam, egy nyomásnyi adag szerintem elég lesz egy teljes lábra. Egyébként ahol sikerült a kenés, a karomon és a lábaimon, nagyon szép, tényleg napbarnított színt adott a termék, a 4. napon kezdett nálam látványosan kopni, egyenletesen és nem foltosan. Most várom, hogy teljesen kikopjon a színe és újra nekiveselkedem, ezúttal alaposabb előkészületekkel.

Tapasztalatok, tanulság:
- mindenképp szükséges bőrradírozni előtte,
- a szárazabb részeket (könyök, térd, lábfej, kézfej, stb.) hidratálni szükséges (ki fogom próbálni hogyan viselkedik a termék, ha teljes hidratálás után viszem fel),
- nem kell az adagolást túlozni, testrészenként bőven elég egy pumpálásnyi,
- kézfej, lábfej maradjon utoljára, a kesztyűben maradt maradékkal kenve,
- kézmosás, miután végeztem,
- várni a száradással.

Szerintem szép hatást lehet vele elérni, ha rászánjuk az időt és gondosan visszük fel a habot. Végre, végre, végre barna lett a lábszáram is, amit eddig sem a szolárium, sem a napfény nem tudott produkálni. Kíváncsi vagyok más márka önbarnítói hogyan viselkednek, összességében szerintem mindenképpen kiváló megoldás, ha fehér, nehezen barnuló bőröd van vagy egyszerűen nem szeretnéd a bőrödet kitenni a sugárzások okozta káros hatásoknak, de vágysz a barna színre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 28.

Tapasztalatok, tanulság:
- várni a száradással.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Sodium Metabisulfite
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.