Bánfi

Ár:   830 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. június 7.

Lelőhely:   bioboltok, DM, Herbária üzletek
Kategória:   Hajápolók

A Bánfi hajbalzsam használata után a haj fényes, jól fésülhető lesz. A készítmény a Bánfi hajszesz alapját képező alkoholos növényi kivonatot tartalmazza, ezáltal kedvezően egészíti ki a Bánfi hajszesz és Bánfi sampon hatását.

Isene

Korcsoport: < 18
2019. március 15.

A hajszesszel együtt használtam. Szép fényes lett tőle a hajam, de kicsit szárította. Utólag láttam, hogy szilikon is szerepel az összetevők listáján, ami nem tetszik. Nem volt rossz, de annyira jó sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 15.

bluejay8

2019. január 2.

Szárit, és nem érzem, hogy a hajamon van, még ha egy tenyérnyit is kenek fel belőle... azt se érzem, hogy ki tudnám mosni teljesen...
Semmit nem ér, mondjuk ki. Felesleges megvenni, többet ér egy hajolaj a hajvégekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 2.

Shopie

2018. szeptember 19.

Évekkel ezelőtt ajánlotta egy ismerősöm, mikor panaszkodtam, hogy a festés miatt gyenge a hajam és nem nő meg. Hát számomra csodaszer! Minden évben tartok egy nagyobb kúrát vele (addig veszem újra a sampont és a hajszeszt amíg a balzsam el nem fogy hozzá) és nagyon megnőtt a hajam, azóta se hullik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

pszabina

2018. február 26.

Régebben próbáltam a samponnal együtt, de nekem száraz, gubancos, kifésülhetetlen lett tőle hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

gizellagreen

2018. február 22.

A bánffi hajszesszl és samponnal együtt használtam! Fél áév utan látható volt a változás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

kismadár

2018. február 9.

Szerintem nem rossz kis balzsam, az én hajamat nem szárította, bár álompuha sem lett tőle. Közepesen hidratál, semmi extra, Hajhullásra vettem, de nehéz megítélni a hatását, mert több terméket is használok egyszerre. Egy próbát mindenesetre megér, bár nem hiszem, hogy egy balzsamtól kell várni a megoldást, maximum kiegészítés lehet. Az illata kellemes, gyógynövényes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Martu0508

2017. november 1.

Samponnal együtt használtam, eredmèny száraz, sprőd, sehogy sem állò haj, bármilyen mennyisègben kentem a sampon után. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

pd199288

2017. június 22.

Kedvenc hajbalzsamom, kallosos hajpakolásokon kívül, amiket szintén balzsamként használok. Amióta ezt használom, váltogatva mással, nagyon sokat nőtt a hajam. A szérumot, és a sampont még nem használtam, de szuper puha utána a hajam, és mást nem változtattam, úgyhogy szinte biztos vagyok benne, hogy ez a felelős a hajhosszom megnövekedéséért. Nagyon furcsa, hogy vizesen nagyon száraz tőle a haj, de amint megszárítod, puha lesz. Mindig újraveszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

novakagie

2017. február 27.

A Bánfi hajhullást csökkentő termékcsalád közül határozottan a leggyengébb láncszem! Az illatával nekem nincs bajom. A hajam dúsítja, de fésülni borzalmasan nehéz..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

hairgirl

2016. november 29.

Az illata fura nekem picit de a hajszeszhez képest jó. Nem nagyon vettem észre hogy kezdett volna valamit a hajammal. Mikor a hármat együtt használtam ez sem segített azon hogy ne száradjon a hajam. Nem rossz a termék csak nekem picit fura hogy szárad tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

Vitaminok: Panthenol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Közönséges boróka. A kozmetikumokban gyümölcsének és fájának a kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint a borók különféle formái illatanyagként használtak. A Wikipédia szerint a boróka gyógynövény és a boróka teának vizelethajtó, emésztést serkentő, vesekőoldó, epekőoldó hatása van.

Majoránna kivonat. A kozmetikumokban virágának az olaját, levelének az olaját és kivonatát, valamint az egész növény kivonatát és olaját is használják. A CosIng besorolása szerint a majoránna kivonat leginkább illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A levél kivonata firssítő, tonizáló és a faggyú termelést szabályozó összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Lyral márkanéven ismert mesterséges illatanyag. Potenciális bőr irritáló, allergén. (Wikipédia)