Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 1.

Erősen pigmentált extra finomra őrölt arcpírek, melyek bársonyosan simogatják és fantasztikus színekbe burkolják az orcákat. Könnyű satírozása és felhordása révén hibátlan megmunkálásra adnak lehetőséget. Építhető, nem porzik. E-vitamint, antioxidánst tartalmazó termék, melyek kondicionálják, simává és rugalmassá varázsolják a bőrt, nem szárítják azt. Nem csillogó, hanem matt, szatén hatásúak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

natasha

2013. március 10.

Nagyon pigmentált tartós pirosító nekem egy elég sötét,matt ciklámen színű van meg most pontosan a nevét nem tudom,de nagyon szép az arcon,erősen pigmentált,ugyhogy csínján kell vele bánni. Nincs túlzó illata,már ezerszer használtam mióta megvan és szinte nem is fogyott belőle semmi. Le is ejtettem néhányszor és nem látszik még csak repedés se rajta,pedig nem egy masszív műanyagból készült a tokja. Azt hiszem a drogériás pírek elbújhatnak e mögött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

horvathm

2013. január 2.

Szerintem jól eldolgozható, erősen pigmentált:D és olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 2.

Szerintem jól eldolgozható, erősen pigmentált:D és olcsó is!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Piros.