Barry M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 1.

Áttetsző minőségi por alapú transparent púder a bársonyos bőrért, a krémes alapozók fixálásához. A púder nagyon finomra őrölt, bársonyos, természetes hatású, rendkívül tartós, minőségi alapanyagokból készült. Jól alkalmazható a faggyúmirigy és a verejtékezés elnyelésére.  Ez a minőségi termék anélkül tünteti el a fénylő arcbőrt, hogy az a természetességet, a bőr hitelességét elveszítené. Nem nyújt maszkos hatást. Sok sminkes esküszik erre a termékre, ezért nem véletlen, hogy az egyik legkeresettebb porpúder. A profik előszeretettel használják minőségi alapozójuk fixálásához.

Kiszerelés: 25 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Powderpuff Girl

2014. május 16.

Én is a Make up Plazaból rendeltem anno. Sajnos már tényleg nem lehet kapni, pedig jó kis termék volt. Nagyon kiadós a csomagolása, jó hosszú ideig használtam, alig fényesedett ki és természetes hatást lehetett elérni vele. Tiszteletére 5 csillagot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

PiciBia

2013. október 22.

Szerintem kb. fél éve vásároltam és még mindig rengeteg van benne. A minősége több mint kiváló, eddig még soha senki nem vette észre rajtam, hogy púdert is használok... csodaszép matt hatást lehet vele elérni, könnyű vele dolgozni és teljesen természetes és üde tőle az arcom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

junglequeen

2013. március 13.

Egyet kell, hogy értsek az előttem szólókkal! Kiváló minőséget kapunk, szinte nevetségesen alacsony áron.
Biztosan újra fogom venni... bár akkora adag, hogy még egy jó darabig kitart. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

ancsibancsi

2012. szeptember 8.

Annyira örülök, hogy rátaláltam, szinte elmondhatatlanul! Mint a messiást, úgy vártam eljövetelét és nem csalódtam. Eddig többféle púdert használtam és az elvárásaim a következőképp alakultak: matt finis, egységes de természetes bőrkép, ne maszkhatású, ne üljön bele a bőrhibákba, nem fontos a brutális fedőképesség, ne szárítson. Az összes kritériumnak megfelel és borzasztóan örülök. A light árnyalatot vettem meg, kissé áttetsző tényleg, gyönyörűen elterül a bőrön és nem engedi átfényesedni és tényleg természetesen matt, nem az a szoborszerűen matt hatás, amit pl a Balea kompakt púderével el lehet érni.
A csomagolásával elejében kicsit bénáztam, de hozzá lehet szokni.
Ami még jobb, hogy 25 g-ot kapunk 2200 Ft-ért (olcsóbb, mint a Max Factor Creme Puff) és ráadásul ezért a pénzért kiemelkedő, szinte professzionális minőséget kapunk.
Elválaszthatatlanok leszünk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

A csomagolásával elejében kicsit bénáztam, de hozzá lehet szokni.
Elválaszthatatlanok leszünk!

Réti_D_smink

2012. július 21.

Nagyon szeretem! Nagy mennyiséget kapunk viszonylag olcsón (ha jól emlékszem 25 g 2.200,- Ft). Rendkívül jól kihasználható a Light árnyalata, mivel áttetsző, de mégis picit testszínű. Ultra finom por, jól fixál, nem szárítja a bőrt. Ami le van írva fent a termék fotója alatt az igaz rá. Valóban az egyik legjobb fixálóm nekem is. Sminkoktatáshoz is jól felhasználható csak úgy, mint fotózásokon. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

Alkoholok: Lanolin Alcohol
Emolliensek: Isodecyl Oleate, Lanolin Alcohol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Lanolin Alcohol, Stearic Acid
Illatanyagok: Methylparaben
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Calcium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Methylparaben i I ta I par 0 0