Baviphat

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mano, az összetevőket feltöltötte: Szofett, Módosítva: 2014. február 11.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a friss, zselés krém segít hidratálni, feszesíteni a bőrt. Ránccsökkentő, élénkítő hatású. Különösen ajánlott pigmentfoltos, durva bőrre, ráncok csökkentésére, a kialakulásuk megakadályozására, bőr feszesítésére.

Hatóanyagok: Szőlő kivonat: hidratál, táplál, bőrfeszesítő. Adenosine: ránccsökkentő. Betaine: hidratáló.

Kiszerelés: 100 g

picur666

2015. február 8.

Érdekes illat, nem rossz, de nekem annyira nem jött be, persze ez személyes ízlés kérdése.
Az állaga zselés, jól kenhető. Sajnos csak nagyon gyenge ránctalanító hatást vettem észre, pedig nálam még nem kéne nagy csodákat tennie, a homlokom közepén leledzik ugyanis egy halovány ráncocska, de azzal sem tudott sokat kezdeni. Halványult picit..talán.
Hidratáló hatása ha van, számomra édeskevés volt sajnos.
És ami nagyon nagy szomorúságom, hogy erősen alkoholos, amitől az én arcbőröm sikít, úgyhogy még félretettem, hátha nyáron megfelelőbb lesz, de egyébként jelenleg nemigazán nyerte el a tetszésemet.
Kipattogást nem okozott, pórusokat nem tágította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Hidratáló hatása ha van, számomra édeskevés volt sajnos.
Kipattogást nem okozott, pórusokat nem tágította.

bebiz

2014. november 18.

Sajnos nekem nem vált be. Lehet, hogy a zselés állaga miatt, lehet hogy más miatt, de egyáltalán nem hidratálja a bőröm és nehezen is szívódik fel. Úgyhogy nálam csak egy cuki csomagolás a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 18.

Winger

2014. október 8.

Mi van a Baviphat-tal, hogy sorba vonja ki a termékeit??!!

Tavaly tavasszal rendeltem. Akartam egy könnyedebb krémet nyárra. Akkor problémásabb volt a bőröm, de leginkább a 2 száraz folt az arccsontomnál, ami leginkább zavart. Kentem rá már mindent, de nem múlt el. Aztán jött ez a krém. A kellemes zselés állagával, halványzöld színével és valamivel erőteljesebb szőlő illatával. Kb. 1 hét használat után a 2 száraz foltnak nyoma sem volt és azóta sem jöttek elő!!! WOW! Ez azért már valami. Szomorú vagyok, hogy már nem gyártják.

A krémes tégelyt megtartottam, de azon nem látok dátumot, csak az alján a szokásos 'made in Korea' stb. Valószínűleg a dobozán lehet az infó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 8.

Mi van a Baviphat-tal, hogy sorba vonja ki a termékeit??!!

Svetlana

2014. június 7.

Amik a krém vitathatatlan pozitívumai: a csomagolása, a nagy kiszerelése, a jó illata, a könnyű kenhetősége, agyon puhává, széppé teszi az arcbőrt.
Negatívuma: nekem nehezen szívta be az arcom, ragacsos maradtam utána egy jó darabig, pedig erősen száraz, dehidratált arcbőröm van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

narancsfavirág

2014. március 27.

Először is nagyon cuki a csomagolása :) Nagy várakozással rendeltem meg, mert ez volt az akkori legdrágább arckrémem. Jó az illata, a hidratálása, feszesített is egy picit, és bíztam a benne lévő összetevők hosszútávú hatásában. Sajnos azonban nagy, gyulladt piros göböket okozott mindegyik alkalommal, amikor használtam. :( Valószínűleg a szilikonokkal nincs barátságban az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 27.

tamimaci

2013. szeptember 21.

Könnyű, friss krém-zselé, és szuper illata van, mintha szőlőpép lenne :)
Inkább nyárra jó, nekem ebben a hűvösebb-szeles időben kicsit már kevés. Gyorsan beszívódik, kevés is elég belőle, és egy csöpp púderrel szinte egész nap mattít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

Könnyű, friss krém-zselé, és szuper illata van, mintha szőlőpép lenne :)

DittyCat

2013. augusztus 15.

Zsíros a bőröm, de hajlamos hámlani, valamint pattanásosodni is. Az almás krémmel használom felváltva, így ezt csak nappalra kenem fel. Hamar beszívódik, nem zsírosít, viszont nagyon jól hidratál. Fincsi, kellemes állagú krém, nem irritál egyáltalán. Ránccsökkentő hatásáról azért nem tudok beszámolni, mert nekem azok nem igazán vannak. De hidratálásra maximálisan ajánlom. Korábban gyakran keserítették kis hámlások az életemet, de mióta ezt a krémet használom, ezek már nincsenek. Már a 3. tégellyel használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Nena

2013. május 12.

körülbelül fél éve találtam rá a baviphat krémekre és az itt olvasott pozitív vélemények hatására be is vásároltam belőlük :)
ezt a szőlős krémet nappalra használom. isteni finom, friss illata van és zselés állaga, aminek köszönhetően hamar beissza a bőröm, úgyhogy mindenféle gond nélkül tudok rá sminkelni. ráncaim még szerencsére nincsenek, így a ránctalanító hatásáról nem tudok érdemben nyilatkozni, de hidratálás szempontjából kiváló! a bőröm eléggé érzékeny, de ez a krém szerencsére egyszer sem irritálta és pattanásaim se lettek tőle.
a szépséges doboza hatalmas adag krémet rejt és egy-egy használatkor valóban elég egy kis (mellékelt) kanálnyi, ezért nekem még mindig kitart :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

NiDDA

2013. április 13.

Anyukám nagy kedvence lett. Minden este használja, a bőre puha, egyenletesebb. Szépen beissza a bőre, nem hagy zsíros érzetet, nem irritálja, számára csodaszer :)
Az illata isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 13.

Az illata isteni.

bester

2013. április 8.

Nem egy csodaszer, de jobb mint sok más mit próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 8.

Nem egy csodaszer, de jobb mint sok más mit próbáltam.

Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Dimethiconol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Indigó kék színezék.