bebe

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viks, Módosítva: 2017. március 8.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Egy termékben kombinálja a napi ápolási rutin 5 alapelemét: ápolás, előkészítés, korrektorozás, alapozás, púderezés, befejezés. Ápolás: 24 órás hidratáltságot nyújt. Előkészítés: elfedi a bőr egyenetlenségeit, anélkül, hogy eltömíteni a pórusokat. Korrektorozás: elfedi a kipirosodásokat és a pigmentfoltokat. Alapozás: megszépíti az arc színét. Púderes befejezés: mattítja a bőrt. A különleges nappali arcápoló krém színpigmenteket tartalmaz, amik egybeolvadnak a bőr természetes színével, és ezáltal azonnal kiegyenlítik a kisebb szépséghibákat. A lágy textúra hosszantartóan gondoskodik az egységes arcszínről és a természetesen szép bőrképről.

Ár: 1300-ft postával , Eladó: KszHilda
Állapot: 3/4 mennyiségben eladó, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba
FurcsaKavics

2019. május 29.

Az egyik eurós boltban megláttam, és a kosaramban landolt. Szerettem volna egy világosabb árnyalatú bb krémet, gondoltam miért ne vegyem meg, próba cseresznye. Pár napja van még csak meg, de azóta ezt használom. Nem vagyok egy minden nap alapozót hordó emberke, szerencsére nem rendelkezem olyan mértékű bőrhibával, hogy szükséges legyen, egy alapozó inkább alkalmi viselet számomra. A mindennapokra bőven megelégszem egy színezett hidratálóval, és ez a termék egyelőre működik. Illata alig érezhető, kb semmilyen illatú, ami hamar el is illan, ez plusz pont nekem, hogy nem fulladok meg tőle. Fedése összességében kb semmi, de azt vettem észre, hogy egész jól világosítja az arcbőrt, mármint az összképet, ami kifejezetten tetszik, mert olyan üde hatást eredményez (nedves sminkszivaccsal szoktam eldolgozni). Nem okozott irritációt, sem pattanásokat eddig, és minimális fixálás mellett simán kibír egy 8 órás műszakot. Persze a nap végére, azért átfénylik, de mégis kinéz még valahogy, szóval a kombinált bőrömön eddig működik. Nem tudom mennyibe került, mert kidobtam instant a blokkot, de nem hiszem, hogy annyiba, mint a Müllerben pl. :D Nem biztos, hogy újra veszem, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

rekamercedeszlang

2019. március 16.

Én most vettem ezt a terméket és mivel eleve közepesen sötét színű a bőröm, ez tökéletesen kiemeli azt! Nem kell semmi mást utána használnom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

off06

2018. július 25.

Nagyon szeretem, bár eléggé hiányzik belőle a fényvédő... Szigorúan ezért csak a négy csillag. Egyébként egész nap tart, mattít, egységesíti az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

darcy

2017. november 14.

Amit rettenesen hiányolok belőle, az a fényvédő, így önmagában nem lehet használni. Mondjuk a fedése sem túl erős. Viszont meglepő volt, hogy miután ezt kentem fel az alapozó alá, a könnyen zsírosodó T vonalam a nap végéig matt maradt. Ezért, és a világos árnyalatért kap 3 pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

SophieHarmon

2017. május 5.

Ezelőtt Garnier BB krémem volt, amit azért akartam lecserélni, mert pár óra után szétfolyt az arcomon, olyan repedezett csíkokban....Ez nem csinál ilyet, fedése kevés, annak ajánlanám, akinek csak tényleg a bőrszínét kell kicsit egységesítenie, szépítenie. Úgy látom nem okozott gondot a bőrömön, porpúdert és korrektort használok hozzá. Elkeseredésemben vettem meg a Müllerben, mert nem akartam horribilis összegeket költeni, de az olcsóbbakról nem olvastam nekem tetsző véleményeket, vagy az összetevőiknél több piros pont virított. Egyenlőre megfelel, aztán meglátjuk. Furcsa, hogy az állaga sűrű-a Garnierhez képest- viszont mégsem fed úgy, mint ahogy az állagából gondolnám, de könnyű elkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Methyl Gluceth-20, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felület aktív anyag (surfactant), tisztító szer, mely lehetővé teszi, hogy a víz keveredjen az olajjal és a kosszal, hogy aztán le lehessen mosni azokat.

Emulgeáló szer és felület aktív anyag (surfactant).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Felületaktív anyag és tartósítószer.