Best of Beauty 2019

Beckham

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horireni, Módosítva: 2013. április 4.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Orientális-fás illat

Mandarin, sárgadinnye, tengervizes jegyek, ciprus, borókabogyó, sétányrózsa, moha, ámbra, pacsuli.

Erina

2017. március 18.

A női párja a mai napig rabul ejt :) Nemrég rendeltem 2 75ml-s üveggel, de el is rejtettem, mert ha egyszer elkezdem használni, hamar elfog fogyni :) Kis kikapcsolódás gyanánt férjemmel tesztelgettünk néhány parfümériában (ráragadt az én parfüm mániám :D ). Aztán a DM-ben megláttam ezt. Gondoltam kipróbáltatom életem párjával, hátha még parfümben is párost alkothatunk. Szerencsére bejött neki :) Kellemes, nem túl tolakodó illat, férjemen pedig isteni jó illata van. EDT létére még tartós is! 2000Ft-ért pedig bűn lett volna ott hagyni! Abszolút megérdemli az 5*-ot, Beckham parfümökben még nem csalódtunk. A legújabb illata is szuper jóra sikeredett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 18.

Banszky

2016. december 31.

Finom illata van,talán számomra nem annyira erős mint más parfümöknek ( ami pozitiv). Nem kaparja a torkom és elég belőle egy fújás is,egész nap érzem a páromon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

Carlito

2016. június 25.

Nagyon baba illata van.Gyümölcsös - Fűszeres illat de mellette férfias is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Nagyon baba illata van.Gyümölcsös - Fűszeres illat de mellette férfias is.

Chacho

2016. április 18.

A szüleim nagyon korán megtanították nekem, hogy az ízlés soha nem lehet vita tárgya. Ennek megfelelően a következő mondatok csak és kizárólag saját véleményemet tükrözik. :D Ezt az illatot úgy rendeltem meg az interneten, hogy nem ismertem. A nagyon jó vélemények és a kifejezetten baráti ára késztetett arra, hogy ismeretlenül megvásároljam. Saját magamnak a legritkább esetekben szoktam parfümöt vásárolni, általában kapni szoktam az illataimat. Az üvegét nem mondanám különlegesnek, de unalmasnak sem. Egy letisztult, egyszerű, szögletes forma, amelyet kifejezetten kényelmetlen használni, nem beszélve a nehezen levehető kupakjáról. Az illat első szaglásra semmi különöset nem nyújtott, nyomokban sem véltem felfedezni a sárgadinnye a mandarin a tengervizes jegyek és a rózsa illatát. A borókabogyó, a moha és egy kis citrusosság dominanciáján kívül semmit sem érezek ki belőle. Számomra tökéletesen ugyanolyan volt az illat az elején a közepén és a végén, azzal kiegészítve, hogy percekben mérhető az illat tartóssága. Ahhoz, hogy érezzem az illatot magamon, az üveg jelentős mennyiségétől kellett megszabadulnom. Röviden összefoglalva az illathoz sokkal jobban illene a csalódás név, mert nekem ez életem legnagyobb illat-csalódása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 18.

Laci

2016. március 9.

Imádom, az egyetlen Beckham, amit bárhová és bármikor. Nagyon kifinomult, kellemesen édeskés, de nyugtató illat, körülölel. Nem egy erőszakos kanszag, különleges vibrálása van. Sokan megdícsérik, nem is csodálom, fantasztikusan komfortos érzés viselni. Amíg nem próbáltad ki a nyakadon, nem tudhatod, miről beszélek. Megvan edt-ben és parfüm dezodorban. Utóbbi is igen tartós rajtam. DM-es akcióban most 950Ft, ha kettőt veszel. Vétek kihagyni, a többi nyomába se ér ennek. Szerintem a legszexibb Beckham.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 9.

spotted0502

2015. június 6.

Eléggé bevált páromnak, ahhoz képest, hogy olcsóbb árfekvésű parfüm. Kellemes az illata és viszonylag tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

kinibaba19

2014. november 28.

Páromnak vettem. Nagyon össze illett ezzel az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 28.

Páromnak vettem. Nagyon össze illett ezzel az illattal.

horireni

2013. március 26.

A párom kedvence, na meg az enyém is!:) Ez is huncut illat mint az Essence, csak ez édeskésebb. Egész nap érezni az illatát mégis elég 2 fújás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lila színű.