Bella

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0kosan, Módosítva: 2014. március 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Rendkívül finom és érzékeny mosakodó gél az intim testrészek ápolásához. Nem tartalmaz szappant. Gyengéden tisztít és frissít. Megóvja a természetes baktériumflórát.

PH semleges. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

0kosan

2014. március 4.

Egy összehasonlító cikkben azt olvastam, hogy büdös, nekem semmi bajom az illatával. Eddig egyszer használtam, minden rendben volt vele. 600 Ft-ért vettem 300 ml-t ami nekem nagyon sokáig elég lenne, csakhogy! Itthon tűnt fel, hogy 2014. 04. hóig használható fel, tehát két hónapig jó még... Rossmannban vettem egyébként. Ezentúl biztos, hogy a szavatossági időt is mindig ellenőrzöm majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Betaine, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!