Benecos

Ár:   2495 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. december 11.

Lelőhely:   Müller

Dúsító szempillaspirál jojobaolajjal, méhviasszal és E-vitaminnal.

Árnyalatok: deep black, smooth brown

Kiszerelés: 8 ml

(Az utolsó öt összetevő árnyalatonként eltérő.)

eventually

2017. szeptember 6.

Barna spirált akartam, mert a fekete öregíti a kék szemem, ez meg sokkal jobban illik hozzá, mert nem olyan harsány. Elhasználtam, szerettem, nekem nem okozott problémát a felvitel, eldolgozás, megfelelő volt a textúrája is. Újraveszem (ha lesz pénzem xD).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

bingus86

2016. augusztus 23.

Nem rossz,de nem is a legjobb. Barna színben vettem meg,ami jó választásnak bizonyult,mert talán jobban is áll,mint a fekete. 2-3 rétegben sem tapaszt,viszont nem is lesz látványos az eredmény.Szép,természetes pillakat lehet vele készíteni a hétköznapokra.Mindenesetre megkedveltette velem a barna spriálokat!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Currypie

2016. május 6.

Megvettem, mert natúr kozmetikum. De összetapasztotta a pillákat, nehéz volt felvinni a sok festék miatt, és lassan szárad. Ráadásul az infraszaunában szó szerint 10 perc után leolvadt rólam. Sajnos napközben is pergett kicsit. Nekem összességében nagyon nem jött be. Eddig a natúr szempillaspirálok közül az Une a legjobb, amivel találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

PKitty

2016. április 23.

A szép összetevők miatt vettem meg, de bármennyire is szeretném szeretni, le kell pontozzam. Sajnos nagyon tapasztja a pillákat, kb. 10 db csomóban áll a pillám tőle. Dúsítani nem dúsít, kicsit talán hosszabbít és nekem össze-vissza kenődik is napközben. Felvinni sem egyszerű, nagyon folyékony az állaga és könnyű vele összemaszatolni a szemhéjat. Drágának nem volt drága, de úgy érzem, hogy nem fogom elhasználni hiába jók az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 23.

_ca_

2016. március 3.

A barna színű változatát használom. Természetes, hétköznapi hatása van, nem irritál, tartós, és ahhoz képest, hogy nem vízálló, csak egészen esős időben kenődött el. Az állaga viszont nekem egy kicsit sűrű, ami ugyan érthető az összetevőit elnézve, de személy szerint jobban szeretem a könnyebb állagú festékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

kolka

2015. december 31.

Ár-érték arányban nagyon jó. Nem kenődik el, szép szolid pillákat csinál, tartós, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 31.

pipacsosmary

2014. április 1.

Átlagos spirál, nem tud többet, de vigasztaló a tudat, hogy az összetétele jó, naturkozmetikum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Antioxidánsok: Tocopherol

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.