Benecos

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: idusmidus, az összetevőket feltöltötte: Zsuzsiyes, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   Müller

Multi-effekt spirál az ívelt, hosszú és dús szempillákért.

Just black árnyalatban kapható

Nuseekaah

2019. július 25.

Az elő természetes szempillaspirálom, megvagyok elégedve az eredménnyel, természetes, dús hatást lehet vele elérni. Érdekes nekem annyira nem maszatól vagy ragad, bár én minden spirálozás után kifésülöm a pilláimat egy kis keféfel. Úgy mindig szebb az eredmény. Összességében tetszik.
Első körben ennyi a tapasztalatom, de majd később bővitem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Első körben ennyi a tapasztalatom, de majd később bővitem.

jakani

2016. május 1.

Nagy reményeket fűztem ehhez a spirálhoz mert imádom a Benecos termékeket de ez egyszerűen rémes. :(((
Véletlen ha 3 szem eső rámesik vagy könnybe lábad a szemem olyan vagyok mit egy panda... :( Ráadásul kifesteni is nagyon nehéz vele, nagyon vizes a festék, nehéz felhordani a pillákra, összeragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

DianaS

2016. április 25.

Online rendeltem, a mindennapokra használom, szép természetes pillákat csinál, nem tapasztja őket össze. Kicsit hígabb mint a többi ezért könnyebben is maszatol. Alapjában szeretem de ami nekem meglepő volt elsőre, az hogy lemosáskor enyhén csípi a szemet, nem tudom kinyitni közben csak ha már teljesen lemostam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A triglicerol és a sztearinsav észtere. Bőrkondicionáló, bőrpuhító (emolliens), emulgálószer, nagyobb mennyiségben pedig felületaktív anyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.