Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Balerinapink púder egy leheletnyi csillogással. Akár egész arcra is használható, befejező púderként.

Benefit Dandelion Brightening Finishing Powder Mini
Ár: 2500 ft+postaköltség , Eladó: mkdorina
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalást követően posta, foxpost

Ada_Nagy

2020. december 17.

A kedvenc pirosítóm a mindennapokra. Kellemes üde színe van , nem leszek tőle egy rózsaszín cukorka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

Makk Zsuzsó

2020. szeptember 6.

Nagyon visszafogott, babás pirosító, valahogy tényleg életet lehel az arcba. Volt, már, hogy szemhéjra is tettem belőle, teljesen jól működik. A kis kiszerelést vettem, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

reteszke

2020. június 29.

Könnyű kis aranyos pirosító. A fehér bőrömhöz télen illik a legjobban. Szeretem és az illata is finom ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Lizz07

2020. június 27.

Az én fehér bőrömön abszolút jól mutat, nagyon természetes pírt lehet vele elérni és nem tűnik el a nap folyamán az arcomról. A mini változatát használom, de ez is sokáig elég lesz. A teljes kiszerelés nem érné meg nekem, mert a szavatossági idő lejárta miatt kellene kidobnom és nem azért, mert elhasználtam. A csomagolása nagyon tetszik. A kis ecset sem használhatatlan, amit adnak hozzá. Azért arra kíváncsi lennék, hogy van-e egyáltalán olyan, aki konkrétan púderként használja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 27.

selmeczireka

2019. március 16.

Pirosítónak használom, nagyon üde és egészséges arcszínt kölcsönöz az almácskáknak. Igen kifinomult megjelenést ad. El sem tudom képzelni, hogy ezt a terméket ki tudja finishing púderként használni??? De biztosan van olyan bőrszín is...Az én bőröm eléggé világos, de közel sem vagyok hófehérke, viszont no-make-up makeup napokon ideális pirosító, és IGEN, jól látszik a bőrön. Legalábbis az enyémen. Szeretem, az ára miatt levonok 1 csillagot, de én az utazó kiszerelést vásároltam meg, az barátibb (13-16 $), szerintem ez is évekig elég lesz :-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Lina14

2018. november 10.

nekem is a mini van meg. fehér bőrre nagyon cuki, kellemes pirosságot ad, nekem tartós is szokott lenni, és nem nehéz eldolgozni, és a csillámok sem zavaróak vagy feltűnőek. az illata valóban fincsi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

lexyweaver

2018. július 17.

A nagyon világos bőrömön gyönyörűen mutat és tartós is. Mini kiszerelésben vettem meg, megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

pajerzsofi

2018. január 25.

Helyes, finom, visszafogott színe van. Az illata viszont mennyei. Egy ilyen terméknél mondjuk indokolatlannak tartom, de egyszerűen annyira jó szagolgatni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 25.

Reni39946

2018. január 15.

A Galiforniával együtt szoktam használni, mert magában nem nagyon látszik a bőrömön. A kettő együtt szuper, szerintem, ha enyhe, mégis bájos pírt szeretnénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Plusskutya

2017. október 15.

Nem tudom, mire használhatnám.
Egyrészt túl világos, tehát nem jó pirosítónak, mert gyakorlatilag nem látszik semmi
Másrészt viszont mégis, mert ha egész arcra használom, hullafehér megjelenést kölcsönöz.
Nem az én termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Nem tudom, mire használhatnám.
Nem az én termékem.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.