Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillacc, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. június 25.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Balerinapink púder egy leheletnyi csillogással. Akár egész arcra is használható, befejező púderként.

Ár: 7200 + pk , Eladó: russka1234
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost automataba / személyesen

reteszke

2020. június 29.

Könnyű kis aranyos pirosító. A fehér bőrömhöz télen illik a legjobban. Szeretem és az illata is finom ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Lizz07

2020. június 27.

Az én fehér bőrömön abszolút jól mutat, nagyon természetes pírt lehet vele elérni és nem tűnik el a nap folyamán az arcomról. A mini változatát használom, de ez is sokáig elég lesz. A teljes kiszerelés nem érné meg nekem, mert a szavatossági idő lejárta miatt kellene kidobnom és nem azért, mert elhasználtam. A csomagolása nagyon tetszik. A kis ecset sem használhatatlan, amit adnak hozzá. Azért arra kíváncsi lennék, hogy van-e egyáltalán olyan, aki konkrétan púderként használja. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

selmeczireka

2019. március 16.

Pirosítónak használom, nagyon üde és egészséges arcszínt kölcsönöz az almácskáknak. Igen kifinomult megjelenést ad. El sem tudom képzelni, hogy ezt a terméket ki tudja finishing púderként használni??? De biztosan van olyan bőrszín is...Az én bőröm eléggé világos, de közel sem vagyok hófehérke, viszont no-make-up makeup napokon ideális pirosító, és IGEN, jól látszik a bőrön. Legalábbis az enyémen. Szeretem, az ára miatt levonok 1 csillagot, de én az utazó kiszerelést vásároltam meg, az barátibb (13-16 $), szerintem ez is évekig elég lesz :-).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

Lina14

2018. november 10.

nekem is a mini van meg. fehér bőrre nagyon cuki, kellemes pirosságot ad, nekem tartós is szokott lenni, és nem nehéz eldolgozni, és a csillámok sem zavaróak vagy feltűnőek. az illata valóban fincsi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

lexyweaver

2018. július 17.

A nagyon világos bőrömön gyönyörűen mutat és tartós is. Mini kiszerelésben vettem meg, megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

pajerzsofi

2018. január 25.

Helyes, finom, visszafogott színe van. Az illata viszont mennyei. Egy ilyen terméknél mondjuk indokolatlannak tartom, de egyszerűen annyira jó szagolgatni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Reni39946

2018. január 15.

A Galiforniával együtt szoktam használni, mert magában nem nagyon látszik a bőrömön. A kettő együtt szuper, szerintem, ha enyhe, mégis bájos pírt szeretnénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Plusskutya

2017. október 15.

Nem tudom, mire használhatnám.
Egyrészt túl világos, tehát nem jó pirosítónak, mert gyakorlatilag nem látszik semmi
Másrészt viszont mégis, mert ha egész arcra használom, hullafehér megjelenést kölcsönöz.
Nem az én termékem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 15.

Nem tudom, mire használhatnám.
Nem az én termékem.

Kedi81

2017. október 6.

Kis cuki kiszereléshez jutottam hozzá,amit ezúton is nagyon szépen köszönök Neked Panni !!! :-)

Eddig mindig barnásabb,natúrabb árnyalatú pirosítókat szoktam használni,de változik az ízlésem,és szerettem volna egy kis enyhe,babás rózsaszínt is kipróbálni,imádom a Benefit termékeket,így mikor megláttam ezt az eladó kicsikét egyből lecsaptam rá,nem is bántam meg,nagyon aranyos a kiszerelés és gyönyörű a termék,épp annyi port vesz fel az ecset ami kellően elég a halvány pirosításhoz,teljesen természetes lesz a végeredmény,pont ahogy elképzeltem,highlighterként még nem próbáltam eddig,se teljes arcra,szerintem mondjuk ahhoz túl rózsaszínes még úgy is,ha kis mennyiséget vinnék csak fel,de így szuper,aminek vettem-pirosításra-maximálisan bevált:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

Paannii

2017. július 25.

Ez az egyetlen Benefit termék, amelyben nem csalódtam, bár örülök ennek ellenére, hogy csak kis kiszerelésben van meg, az is bőven elég.
Nagyon szép színt ad az arcomnak, nagyon szolid de mégis ott van, tipikus "belső üdeséget" kölcsönöz.
Talán az egyetlen hátránya az, hogy elég világos, de engem ez nem zavar, nagyon szép termék.
Nagy kiszerelésben nem hiszem, hogy megvenném az ára miatt, annyit szerintem nem feltétlenül ér, de kis kiszerelésben 10 fontért nagyon örülök neki. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT, Retinyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Squalane eo 1 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.