Benefit

Ár:   $29   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2017. május 3.

Ár:   $29
Lelőhely:   külföld (Sephora), online

A kaliforniai napsütést idéző rózsaszín pirosító arany fénnyel, pink grapefruit és vanília illattal.

gaimanna

2019. február 28.

Isteni barackos illata van (az arcon már nem érezni, csak felvitelkor), és nagyon tetszik a selymes fénye is: nem tolakodóan csillámos, hanem egészségesen és természetesen ragyogó, pont amennyire kell (a tetejéről az arany csillám eltűnik egy-két használat után). A világos arcbőrömhöz passzol, üde és hamvas lesz tőle, de szerintem nyáron is jó lesz, amikor kicsit barnulok. Sokáig elég lesz. Nem az ecsetkéjével használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

bekobetti

2018. július 31.

Több Benefit pirosító boldog tulajdonosa vagyok, ezt a színt imádom nyáron. Nagyon nagyon enyhe csillámok vannak benne, szépen fel lehet vinni-bár én saját ecsetet használok. Enyhén illatosított, praktikus a doboza, bírja az utaztatást is és szépen sorakoztatható a polcon kis társaival :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 31.

greta333

2018. július 7.

Hát nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nekem nem vált be annyira. Csomagolás megint csak cuki, gyönyörű mintázat a pirosítón, illata fantasztikus (mint minden Benefit pirosítónál). Színnel is elégedett vagyok, szép fényt is ad. De nem tudom egyenletesen felvinni, valahogy nem stimmel. A többi Benefit pirosítónál ilyet nem tapasztaltam, úgyhogy kicsit csalódott vagyok. Kicsit még kísérletezgetek vele, de valószínűleg felrakom majd eladásra,hátha valakinek jobban beválik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.

Szlilla19

2018. május 26.

Nagyon szép pirosító, a tetején első használat után eltűnik az arany csillám,és utána egy hihetetlenül gyönyörű pirosítót kapunk. Plusz még az illata is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Norisz13

2018. április 5.

Travel size méretben szereztem be hosszas szemezgetés után és az egyik legjobb döntésem volt! Nagyon szép a világos bőrömön, bár szerintem nyáron lesz az igazi ha picit barnulok :) Kellemes az illata és egyébként brutál pigmentált, szóval ez a méret is elég lesz szerintem életem végéig. Ja és a kis ecset ami benne van nagyon cuki és egészen használható

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 5.

Reni39946

2018. január 15.

Az illata isteni. A színe csodás. Az én bőrömön a tartóssága lehetne jobb is, de annyira szeretem, hogy ezt nem tudom felróni neki. Sötétebb bőrtónusúaknak is szuperül áll, fiatalos, gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

adri251982

2017. május 14.

Travel size méretben merészeltem megvenni, ami méretén kívül annyiban különbözik az original kiszereléstől, hogy nincs rajta az "aranyos csillám". Teljesen elfogulatlanul állíthatom, mivel ez az első pirosítóm (igen...jobb későn, mint soha), hogy nem túlzás a márka körüli hype, jó kis cucc, kevés kell belőle, könnyű felvinni még a hozzá adott ecsettel is. Nem nézek ki tőle úgy, mint egy bohóc (ettől tartottam). Megszépít, felfrissít, álomszép szolid barackos-pinkes árnyalat. Azért egy pirosítóecsetre mégis beruházok, kíváncsi vagyok, hogy azzal milyen végeredményt tudok produkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Lapetite01

2017. május 4.

Álomszép! Ez a szó mindent elmond erről a pirosítóról! Én nem önállóan vettem meg, hanem a Benefit új palettájával, a Cheek Parade-dal. (Bécs, Douglas)
Önmagában nagyon sokallom az árát, de mivel ebben a palettában négy másik szín is van (ebből az egyik a Hoola új árnyalata, a Hoola Lite), így szerintem már sokkal jobban megérte az 59€-t.
Nem is tudom, hogy hol kezdjem...enyhe arany színben pompázott ez a pirosító, amikor megvettem, de ez az első használatkor a tetejéről el is tűnt. Nagyon sajnáltam, mert annyira gyönyörű volt azzal együtt. De mindez csak a külcsín, mert alatta egy finom, visszafogott, gyönyörűséges rózsás árnyalat várt. Igazi tavaszi, nyári szín. Nem hivalkodó, nem tolakodó, szerintem ezt még túlépíteni sem lehet! Egyszerűen annyira üdévé varázsolja az arcot, hogy az valami fantasztikus! Nagyon kellemes egyébként az állaga, nem porzik, nem kemény, pont jó!
Nekem világos tónusú a bőröm, de szerintem ez egy olyan árnyalat, ami sötétebb bőrtípuson is jól mutathat.
Benefit pirosító rajongó vagyok egyébként, mert fantasztikus a termékek minősége! Az ecseteket én személy szerint mellőzöm, de másoknak lehet, hogy bejönnek azok is.
Aki teheti, próbálja ki, nem fogja megbánni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

Aki teheti, próbálja ki, nem fogja megbánni!

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Cetearyl Ethylhexanoate, Squalane, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Caprylyl Glycol, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Polysorbate-80, Xanthan Gum, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Linalool, Citral, Geraniol
Színezékek: Zinc Stearate, Red 6 / CI 15850, Red 7 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Red 27 / CI 45410, Red 27 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Red 30 / CI 73360, Ultramarines, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Chromium Hydroxide Green / CI 77289, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: 1,2-Hexanediol, BHT

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.