Benefit

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld (Sephora), online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dcpolice, az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 26.

Lelőhely:   külföld (Sephora), online

Powderflage egy könnyű por, mely eltünteti a sötét karikákat és foltokat. Lehet csak ezt viselni vagy alapozóval. A rendkívül selymes por elég áttetsző ahhoz, hogy passzoljon minden bőrtónushoz.

Sminkes

2011. szeptember 17.

Én is befürödtem vele, ennyi pénzért jóval magasabb minőséget vártam el tőle. Csatlakozom az előttem szólóhoz, mert ugyan az a véleményem. Én az ecset miatt adok 1 pontot :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 17.

UnVraiAnge

2011. augusztus 24.

Nagyon ígéretesnek tűnt ez a púder, hisz ki ne szeretne tökéletes, táskamentes tekintetet varázsolni magára hétfő reggelenként? Így voltam evvel én is, de sajnos nem sok jót tudok róla mondani.
A púder nagyon halvány, rózsaszínben tetsző finom por és bár a csomagolása tündéri, praktikusnak nem éppen mondható. Túl sok termék szökik át a kis lyukakon, így általában mindig egy hatalmas felhő bukkan fel kinyitáskor és használat közben is elég sok kárba vész, ami elég idegesítő. Önmagában én semmilyen különbséget nem vettem észre, a korrektor viszont szépen rögzítette, de lényeges változást ebben az esetben sem érzékeltem és a mini közvélemény-kutatásom alapján senki más sem, kivéve azt a két személyt, kik a délután folyamán megállapították, hogy aranyos, kis fehér csíkok vannak a szemem alatt. Gondolom érthető, hogy nem voltam elragadtatva eme hír hallatán.
Ennek fényében csak annyit tudok a javára írni, hogy a textúrája kiváló, jól fixál illetve a hozzá kapott legyezőecset egész jó és használható, viszont ennyi pénzért ezt nem tartom kielégítőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0