BES

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2012. február 8.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Tápláló és regeneráló krém, lenmagkivonattal gazdagítva. Dauerolt, festett, fakó és száraz hajra ajánlott.

Kiszerelés: 250 ml, 500 ml, 1000 ml

bendee91

2012. május 22.

Nagyon szeretem, nem kell belőle sok, kiszerelése miatt nagyon sokáig elég. Liliom illatú (szerintem). És szerintem tényleg használ. Ha van idom akkor bedunsztolom a fejem es rajta hagyom par orat, de ha csak kis idot hagyom fent is nagyon jo puha lesz a hajam tole. Szeretem a BES termékeket!:) Es megerte a 2300at 1000 ml-ert. Szerintem jobb, mint a hires kek tegelyes..bar azt is szerettem, de mellette a hatterbe szorult..mondjuk mar az aljan volt csak pici es ilyen vizes reteg alakult a masikon...nem tudom mitol...de mivel nincs benne sok igy kuka lesz.
Mivel ez tenyleg hasznalt nekem igy csak az osszetevoi a hunyok...amiert le kell hogy vonjak..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 22.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Propylene Glycol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.