Bettina Barty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. április 16.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Kiszerelés: 400ml

Nanaho

2013. szeptember 2.

Már régóta megvan de csak most jutottam el oda hogy kipróbáljam,én butus :( Pedig ha tudtam volna milyen jóóó,na mindegy ami késik nem múlik :):) A csomagolása nagyon praktikus és ha elfogy bármire lehet használni :D A krém illata nagyon finom és sűrű,persze ez nem hátrány :) Ha sokat kenünk fel akkor csúszós és zsíros érzetet hagy de hamar beszívódik. Szerintem őszre-télre kiváló lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

eagleszem

2013. augusztus 2.

Karácsonyra kaptam, külön kértem, hogy testvajat vegyenek. Egyáltalán nem csalódtam! Az illata nagyon finom. Kevés elég belőle, és könnyen felszívódik, egész nap puha marad tőle a bőröm. Az üveg csatját könnyen ki tudom nyitni, bár kicsit hangos :) (este rendezem magam, és a gyerekek alszanak). Egyszer szét is ugrott, de sikerült visszabütykölnöm. Megérdemelten öt csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

CatLynn

2013. július 22.

Ez a termék egy hihetetlenül jó befektetésnek bizonyult, egyszerűen imádom! Akciós kuponnal vettem, ráadásul egy -3%os Müller kupont is felhasználtam hozzá, így még szuperebb áron volt, de az alap 1490 Ft-os ára is verhetetlen. 400 ml tömör gyönyört kapunk egy cuki csatosüvegben. Nekem mázlim van, könnyen nyíló tégelyt sikerült kifognom, de pl egy hosszú műkörömmel nem tudom hogy birkózik meg vele valaki) Pihe-puha babapopsi hatást kölcsönöz, szépen és gyorsan beszívódik, és orbitálisan hatalmas adag! Alig várom, hogy elfogyjon, de csak azért, hogy kipróbálhassam a többi illatot is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 22.

elfi777

2013. június 16.

huuuuuu de szeretem..igényes a doboz, ha elfogy, veszek alapkrémet, és kutyulok bele valamit, dísznek is remek:)
sajnos, az illat hamar eltűnik, és télen kevésnek éreztem, viszont kissé zsíros hatású maradt a bőröm, de tavasz-őszre pont jó volt
illat, állag, csomi 5, hatás 4, ár-mennyiség arány 5
összességében 4,5 valahogy a testvaj nekem nem válik be, és nyáron angolna hatást produkál, de nagyon szeretem..
négyes adok, de nagyon izmos négyes:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 16.

illat, állag, csomi 5, hatás 4, ár-mennyiség arány 5
négyes adok, de nagyon izmos négyes:)

Picieri

2013. április 25.

Nagyon kellemes illata van, de nem érződik sokáig a bőrön. Az alverde-s vége felé kerestem egy másik alternatívát, ami olcsóbb. Ez tökéletesen megfelelt, finom illat, nagy kiszerelés, könnyen beszívódik, nagyon jól hidratál! Talán egy kicsit hagy maga után némi zsíros érzetet, de ez lehet, hogy azért érezhető, mert most éppen nyáron próbálgatom, dög melegben és így már sok ez a krém. A csomagolása nagyon tetszett...az elején, de amikor élesben kezdtem használni a terméket borzasztóan körülményes volt, mindig félek, hogy beletörik a körmöm, ha rácsapom azt a kallantyút :D Biztosan meg kell szokni még, de ez nem a krém hibája, úgy hogy nem is vonok le pontot a csomagolás miatt, mert a krém ettől még szuperjó!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 25.

alfie21

2013. március 18.

Nagyon imádom őt is! A bambuszos változat is megvan, és azt kell mondjam, hogy mindkettő teljesen tökéletes. Szuperül hidratál és nagyon finom,különleges illata van. Igazán sűrű, testes krém (nyilván,hisz testvaj) épp ezért, szerintem nyárra ez már picit sok lehet, kivéve ha az ember ügyes,és tényleg csak kicsit visz föl a bőrére. Számomra ez egy nagyon kiadós kis krém, mivel elég nagy a kiszerelése és a fentebb említettek miatt tényleg csak kevésre van szükség belőle a puha bőrért. Szerintem megéri kipróbálni, biztos nem fog csalódást okozni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 18.

Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Dimethiconol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Myristyl Myristate, Dicaprylyl Carbonate, Isopropyl Palmitate, Olea Europaea (Olive) Oil, Cyclomethicone, Dimethicone, Stearic Acid, Dimethiconol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate SE, Stearic Acid, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Dimethiconol
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Trideceth-9
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.